Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik magányosak, ti szerettek...

Akik magányosak, ti szerettek élni?

Figyelt kérdés

Van értelme? Hisztek a változásban?

(a kérdés azokhoz szól akik hónapok vagy évek óta magányosak)


2018. febr. 23. 16:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
1, Nem szeretek élni; 2, Jelenleg még nem találtam meg az értelmét. Mert az, hogy segítsek valakin, és rendszerint rá×ak cserébe, azt nem mondanám célnak, "értelemnek"; 3, Van egy érzésem, hogy változás lesz az életemben ilyen téren. Remélem mihamarabb.
2018. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mádár0218 ***** válasza:

Igen szeretek, van egy jó munkám amit szeretek, alakul az élet és dolgozok hogy midnen jó legyen.


Vannak barátaim velük is járok el ide oda, de amiért magányos vagyok az elég egyszerű, nincs és nem is volt még barátnőm :/


19/F

2018. febr. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Néha szeretek, néha nem. Mentális beteg nő vagyok és tudom, hogy soha nem lesz normális kapcsolatom.
2018. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szeretek.

Nincs értelme.

Nem hiszek.

2018. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én évek óta magányos vagyok, mindig bele akartam halni egy-egy kudarcba, aztán megráztam magam és eldöntöttem, hogy nem másoktól fogom függővé tenni a saját boldogságom. Így mára eljutottam odáig, hogy tökéletesen elvagyok magammal, barátaimmal, hobbijaimmal és nagy ívbe szarok a nőkre. Ha nagyon viszket odalenn elmegyek rosszlányokra és 15e ft-ért megkapom azt (vagy még jobbat) amit egy barátnőtől is megkapnék, ha cserébe elviselném a hülyeségeit.
2018. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!