Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon szomorú vagyok?

Nagyon szomorú vagyok?

Figyelt kérdés
Mármint nem kérdem, mert tudom, hogy az vagyok, de ha elküldenétek a kedvenc vicces akármiteket, akkor lehet, hogy jobban érezném magam, és persze nagyon meg is köszönném.

2018. febr. 28. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nézz Youtube-on stand up comedysek önálló estjeit. Vagy esetleg meme-oldalakat. Nálam ezek szoktak bevállni. :)
2018. febr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
ha egy random ember beir ide valami hülyeséget ás attól jobban leszel akkor, nem is vagy te szomoru
2018. febr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mádár0218 ***** válasza:
Miről vagy szomorú, hátha jobb kedvre tudlak deríteni?
2018. febr. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát tudod, néha minden, ami valaha történt egyszerre jön elő és megbénít és nem tudod kikapcsolni. Emlékek, hibák, minden, ami oda vezetett, ahol éppen vagy, meg hasonló finomságok. Csak el akarom terelni a figyelmem ezekről.
2018. febr. 28. 01:10
 5/7 anonim ***** válasza:
írj, ha van kedved :)
2018. febr. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező hány éves vagy?Esetleg a barátaid szüleid nem tudnak segíteni valahogy?Ha unatkozol szimplán vagy szar a kedved nyugodtan írj!
2018. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A múlton nem tudsz módosítani, csak a következtetéseket tudod levonni, tanulni belőle. Nézz előre és cselekedj máshogy. Sikerülni fog:).
2018. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!