Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet gondolok arra,hogy nem lesz soha párom. Ezt abból állítom ilyen biztosan,hogy alig beszélek fiúkkal. Sőt,nem is beszélek. Nem keresnek,és én se őket,meg nincs is kivel. Meg,ha velük kell beszélni, nem tudom mit kezdjek. Nem tudom,hogy közeledjek feléjük. (Túlgondolom,tudom). Amúgy nem is feltétlenül arra vágyok,hogy legyen barátom,csak arra,hogy egy pár fiút én is érdekeljek. És itt se arra gondolok,hogy tetszedjem neki.vagy szerelmes legyen belém,meg járni akarjon velem,csak úgy törődjön velem,legyek fontos neki.(legalább baráti szinten). Ha körbenézek azt látom,hogy a korombeli lányoknak már udvaroltak egy csomóan, keresik őket fiúk,és állandóan beszélnek is fiúkkal. Nem tudom miért foglalkoztat ez most annyira,pont most,de nagyon zavar. Meg azt érzem,hogy senkit sem érdeklek eléggé,úgy érzem csak felszínes kapcsolataim vannak. Van egy ilyen bunkó kisugárzásom, meg érzéketlennek mutatom magamat, de igazából ez nem így van,nagyon sok érzés kavarog bemnem,de nem érzem azt,hogy bárkit érdekelnének ezek az érzések. Nehezen beszélek róluk. Lehet ez az oka annak,hogy nem közeledik felém egyetlen fiú sem. De annyira zavar,hogy nem érdeklem őket annyira,hogy kicsit jobban megismerjenek? Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

2018. márc. 3. 12:25
 1/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2018. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17
2018. márc. 3. 12:37
 3/6 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Szerintem túl zárkózott vagy, és azért mutatod magad érzéketlennek hogy megóvd magad a csalódástól, fájdalomtól. Emiatt bunkónak, visszataszítónak tűnhetsz a környezeted számára, és ezért nem közelednek hozzád az emberek/fiúk.
2018. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nyitott vagyok az új kapcsolatokra. Ismerkedni is mostanában már tök jól tudok,lányokkal,de fiúkkal. Nem tudom hogy kell kezelni őket:))
2018. márc. 3. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezeket a dolgokat nagyjából én is leírhattam volna. Csak én 10 évvel idősebb férfi vagyok. Egyébként én is csak egyszer kerültem közel egy lányhoz de nem lett belőle semmi és most meg fáj a hiánya.
2018. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te magad írod le a problémát, hogy MIÉRT nincs fiú barátod. Akkor te is tudod mit kell tenni. A legtöbbeknek egyébként megsúgom azért nem megy ez vagy az (pártalálás, munkahelyi problémák, iskolai gondok), mert nem képes MAGÁN változtatni. Elvárják, hogy a külvilág változzon, de ő maga nem változtat.

Ha egy dagadt ember vékonyságot vágyott sopánkodása okán azt mondjuk TEGYEN ÉRTE, úgy a lelki problémákat, hiányokat is MAGUNK tudjuk megkeresni, megoldani.

Ha fiú barátokra vágysz, vedd a bátorságot, "ugorj a mély vízbe" és egyre gyakrabban beszélgess fiúkkal. Idővel gyakorlottá válsz, a végén már nem is fog téged feszélyezni a helyzet.

2018. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!