Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti ráírnátok? Ti mit válaszoln...

Ti ráírnátok? Ti mit válaszolnátok ha valaki rátok írni így?

Figyelt kérdés
Van egy koncert májusban amire nagyon szeretnék elmenni. Csak nincs kivel, egyedül meg nyilván felejtős. Facebookon láttam, hogy egy ismerősöm"ott lesz". Ez az ismerős egy olyan ismerős akit nem is ismerek, fogalmam sincs, hogy hogy lettünk azok. Na, szerintetek ha ráírok az gáz? Mit írjak neki? Nem veszi akaszkodásnak\sértésnek? Ti válaszolnátok egy ilyen üzenetre? Befogadnátok egy ismeretlen csajt a társaságotokba egy koncert erejéig?

2018. márc. 11. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nincs veszteni valód!
2018. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

"egyedül meg nyilván felejtős ... Ez az ismerős egy olyan ismerős akit nem is ismerek"


Vagyis ha vele mennél, az pont ugyanolyan lenne, mint egyedül menni, magyarul: felejtős!

2018. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha "ott lesz" valószìnűleg meg van a tàrsasàga, egy vagy több ember akivel megy, hiszen koncertre vagy bulizni az esetek többsègèben nem egyedül mennek az emberek.

De ha szimpatikus ez a szemèly akire rà akarsz ìrni, csak nyugodtan. Veszteni valòd nincs, viszont nyerhetsz egg ùj ismerettsèget akivel el tudsz menni vagy mèg akàr össze is baràtkozhatsz.

Szerintem ìrj rà, èrdeklődj a koncerttel kapcsolatban valamiről ès a tèma màr meg is van.

Ha ùgy adòdik (a vàlaszaibòl làtni fogod), ràtèrhetsz a lènyegre, hogy mehetnètek együtt.

2018. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki 🙂 4\2 igen és 2nem, majd meglátom. Am 4#-es akkor szerinted, hogy indítsam a beszélgetést, milyen ürüggyel, hogy miért írtam rá, ha nem akarom rögtön rásózni magam? 5letem sincs.
2018. márc. 11. 23:18
 5/9 Firedoom ***** válasza:
69%
A legelso koncertemre egyedul mentem el, de nem bantam meg. Persze az teny, hogy egy metal rendezveny mashogy nez ki mint egy dj-s koncert vagy akarmi. Nem nagyon ismerem a tobbi mufaj koncertjeit, de azert bizom abban, hogy ott is mindenki ugy viselkedik mint egy tavoli rokon aki orommel latja a masikat (persze ez nem lehet igaz mindig mindenkire). Bajod meg nem lehet abbol, ha rairsz, meg van ido a koncertig, addig meg meg is ismerheted az illetot.
2018. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Firedoom ***** válasza:
64%
A rairas modja meg pofon egyszeru: beszeljetek a zenerol, hidd el, az mindenkinel pozitiv tema ;)
2018. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Annyira gyerek még, hogy azt se tudja, hogy hogyan indítson egy beszélgetést! Ti meg arra bíztatjátok, hogy ne csak kezdjen el egy vadidegennel ismerkedni, hanem eleve azzal a szándékkal, hogy pár hónap múlva együtt menjen vele egy koncertre. Gratulálok!
2018. márc. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem simán ráírhatsz. Főleg, ha anno ő jelölt ismerősnek. Szia! Látom te is mész xy koncertre. Én nem szeretnék egyedül menni, ha nem veszed tolakodásnak csatlakozhatnék hozzád/hozzátok? Ennyi.
2018. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Szia.Elviszlek en a koncertre :)
2018. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!