Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ne legyek öngyilkos?

Miért ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 20:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ha idióta vagyok, annyira nem tűnök ki az itteni tömegből.
2018. márc. 13. 21:05
 42/71 anonim ***** válasza:
0%
Ne teeeddddddd!!! Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! Nyááááááááaaa
2018. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 Skaiiripa ***** válasza:
25%
Bizony, megtaláltad a helyed😂
2018. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 Mádár0218 ***** válasza:
50%
Vannak értelemes kommentek, olyanok mint amit én írtam, hogy mi a problémád, írd le és azok alapján megpróbálunk választ adni a kérdésre de ha nem veszed a fáradtságot, hogy leírod és csak ignorálod az ilyen kérdést nem jutunk előrébb
2018. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
78%

Nézd ne lepődj meg. A GYK-sok többsége már "kiégett" a sok hasonló kérdéstől...

Szerintem hasznos tanács, hogy olvass hasonló kérdéseket illetve rá adott válaszokat. Nem vagy egyedül. Rengeteg ember szenved attól, hogy nem tudja kezelni a vele történteket és csak egyetlen kiutat lát megoldásnak.De ez nem megoldás. Én nem vagyok vallásos, de a karmában valamilyen szinten hiszek. Amilyen "szerencsés" vagyok ha öngyilkos lennék újjászületnék egy még szarabb életbe. Gondolj erre te is. Inkább ezt próbáld meg túlélni és boldogulni benne.


Ha nem érzed úgy, hogy az itteni embereknek elmondhatod mi a baj, próbáld meg felhívni az ingyenesen tárcsázható lelki segélyes vonalakat. Ha beírod a googleba találsz többet is.


Illetve azt, hogy mért ne legyél öngyilkos, nem mondhatja meg neked más. Főleg nem egy tök vadidegen aki nem is ismer.

Biztos van az életedbe valami amit szeretsz. Hobbi akármi. Meríts erőt belőlük. A halál sosem megoldás semmire.

2018. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
81%

Oké, én csak egyetlen egy ártalmatlan kérdést tennék fel.

Ha a kérdező valóban depressziós, valóban öngyilkos akar lenni, és valóban érdekli, hogy miért ne legyen az, akkor miért nem levelezik privátba az itteni néhány (egyébként nagyon normális) válaszadóval, ahelyett hogy itt folytatná tovább, hogy mekkora szerencsétlen a többiek meg mekkora bunkók.

2018. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
59%
Légy szíves ne oltogassatok! Nem kamu, én beszéltem vele, egy elkeseredett hölgy. De tényleg.
2018. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
48%

Azok akik csak oltogatják a lányt.. Eleve mi a francnak írnak ehhez a kérdéshez?!

Ha nem érdekel titeket akkor hagyjátok figyelmen kívül. De komolyan.. Ennyi idióta embert. Nem kell rögtön neki esni és bántani. Szánalmasak vagytok.

2018. márc. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 S.J. válasza:
62%
Figyelj.Ne csinálj marhaságot, ne is foglalkozz a kérdéssel. Látszik hogy el vagy keseredve, bár nem tudom mi az oka, de próbálj meg valami olyasmit csinálni, amiben örömöd leled. Hátha jobb lesz
2018. márc. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
64%
Egyel egy nugatos palacsintat, jobb lesz :)
2018. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!