Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ne legyek öngyilkos?

Miért ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 20:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is volt sokáig, hogy minden nap gondoltam rá. A "rajtam se segít senki", nem okos duma, mindenkinek saját magán kell megtanulni segítenie. Nem azért, mert nem esne jól mások segítsége, de! 1. mindenki el van foglalva a saját bajával, te is! 2. ha nem kérsz segítséget, ne várd a segítséget. 3. ha kérsz, olyantól kérj, akitől fogsz is kapni. 4. ne várj másoktól, mert lehet, hogy nekik is szükségük lenne rá. 5. oldd meg a dolgaidat. 6. a rosszban is nézd meg, mi jó van benne számodra, mert van.
2018. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 Dugong2004 válasza:
33%

A szüleid/testvéreid/unokatestvéreid/nagybátyád/nagyanyád

van ezekből szerintem legalább egy és szerintem vannak még emberek akik szeretnek és ha meghalsz nekik rontasz mert biztos vagyok benne hogy legalább egy ember szeret

2018. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim válasza:
40%

Szeretném figyelmedbe ajánlani ezt a videót:


https://www.youtube.com/watch?v=PUsaNkwQWx0

2018. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
18%
Mert céllal születtél a világra, nem azért, hogy feladd .nagyon fiatal vagy, találj elfoglaltságot Magadnak, s próbálj boldog lenni, az sem esik az öledbe, meg kell küzdeni.Esetleg menj pszichológushoz, segít, gyógyszer nélkül ÉLJ!
2018. márc. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim válasza:
76%

szia

neha mindent rossznak erzel, menekulni akarsz... de az igazsag az, mint minden ember, te is kepes vagy elvezni az eletet


ami lehuz, az tudat alatti, elvarasok, felelmek, aggodas, rossz erzesek... kepzeld el, hogy megtetted, es erezd, hogy szabad vagy, es csinald azt, amit valoban akarsz az eletben


ezt sokszor ki kell talalni, erezni es gondolkozni egyarant, ami fontos, celokat kell keresned, amiket valoban szeretnel, amit valoban akarsz (ne masok elvarasait vagy masok celjait masold)


az is fontos, aludj eleget, jon a tavasz, sportolj, setalj, barmi... egyel rendesen, legyel fizikailag is rendben


alvas, eves, sport, (sajat) celok


nem nehez, de nem is konnyu, probald meg

2018. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
5%
Mert rabolhatsz el,akit csak akarsz. Még fizetnek is érte.
2018. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
0%

A TE feladatod


[link]

2018. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
2018. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim válasza:
0%
Darwin féle természetes kiválogatódás :) Rá kell hagyni ha meg akarja tenni, mondhat bárki bármit megteszi, ha nem akkor meg úgy sem fogja.
2018. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
0%
Mert csúnya vagy,és ne csak én legyek már az.
2018. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!