Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szoktatok olyat érezni,...

Szoktatok olyat érezni, mintha totál egyedül lennétek, nincsenek igaz barátaitok, nem számíthattok senkire, mert sok mindenkiben csalódtatok? 20/L

Figyelt kérdés
Egy ideje olyan gondolataim ês érzéseim vannak, mintha egyedül lennék. Voltak barátaim, akikről azt hittem, hogy igaz barátok, közbe meg kezdtem rájönni hogy valójában nem is. A családomat se érdeklem. Mindenki csak a telefont nyomkodja meg tévézik. A "barátaim" is csak akkor fordulnak hozzám, ha kell nekik valami. Egyre inkább bekuckózok a szobám sarkába a kanapémra, és elvagyok magamnak. Szoktam menni a városba, hogy kicsit kikapcsolódjak, de ennyi. Szeretek főzni, sütni,varrni. Ilyenkor zenét is hsllgatok közben, ês jobb kedvem lesz tőle. Voltatok már így?

2018. márc. 15. 17:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt egy ilyen korszakom, de hál' istennek túl tudtam rajta lendülni.
2018. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%
Szia igaz én már 26 vagyok férjjel (27)gyerekkel (4éves) és mégis.....:/ már 2 éve
2018. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
A családomon kívül másra én sem számíthatok. De már nem is töröm magam azon, hogy kialakítsak barátságokat. Próbálkoztam interneten többször is, de ezek a beszélgetések idővel mind elhaltak vagy az illető csak úgy egy szó nélkül felszívódott. Azonban tudom, hogy élőben még ennyi szerencsém és sikerélményem sem lenne. 17/L
2018. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindig azon gondolkozom, hogy hol rontottam el, hogy egyedül vagyok.
2018. márc. 15. 18:26
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
Az egyetlen ember, akire tényleg mindig számíthatsz, az te magad vagy.
2018. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Pontosan! Ezt már megtanultam rendesen.
2018. márc. 15. 19:17
 17/23 anonim ***** válasza:
45%

Mintha magamat olvasnám csak pasiban. :) Legszívesebben mindenkivel megszakítanám a kapcsolatot és egyedül lennék.

Én is naplót vezetek. :)

2018. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%

Igen, erre foleg akkor jonnek ra az emberek amikor komoly érzelmeik vannak, és rájön hogy a barátokkal szart se tud megbeszelni, csak röhögni meg berugni járni.


Én kicsit át is neveltem magam, hogy ne akarjak ugy mesélni magamrol annyit, mert két ember van aki meghallgat.

Az az ember pedig szintén átnevelte magát, ugy hogy szinte lehetetlen kicsikarni belole h magárol meséljen.


Én olvasok sokat, naplot vezetek és elvagyok magamban egész nap sokszor.

Te is át tudod nevelni magad, hogy ne akarj annyira mindent elmondani mindenkinek, es feltudd dolgozni a problémáid anélkul hogy másnak el kelljen mondani.

2018. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

én meg ötletelek és tervezek..gépeket, épületeket, szoftvereket, politikai modelleket..meg minden fost


tök magány..van pedig sok haver de mindenki meg van csúszva a sok melótól..párom asszem nem lesz..hobbim is ellenszenves mindenkinek (horgászat)... elvagyok..zene szintén megy..meg én erdő mellett vagyok így kimegyek sokszor a természetbe..


25f

2018. márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
fiúk se csapják a szelet?
2018. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!