Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szoktatok olyat érezni,...

Szoktatok olyat érezni, mintha totál egyedül lennétek, nincsenek igaz barátaitok, nem számíthattok senkire, mert sok mindenkiben csalódtatok? 20/L

Figyelt kérdés
Egy ideje olyan gondolataim ês érzéseim vannak, mintha egyedül lennék. Voltak barátaim, akikről azt hittem, hogy igaz barátok, közbe meg kezdtem rájönni hogy valójában nem is. A családomat se érdeklem. Mindenki csak a telefont nyomkodja meg tévézik. A "barátaim" is csak akkor fordulnak hozzám, ha kell nekik valami. Egyre inkább bekuckózok a szobám sarkába a kanapémra, és elvagyok magamnak. Szoktam menni a városba, hogy kicsit kikapcsolódjak, de ennyi. Szeretek főzni, sütni,varrni. Ilyenkor zenét is hsllgatok közben, ês jobb kedvem lesz tőle. Voltatok már így?

2018. márc. 15. 17:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Fiúk...akiknek tetszettem/tetszek, azoknak rajtam kívű még sok-sok lány tetszik. Ráadásul olyan gyerekesek...mind csak a külsőre megy. Meg bulizósak. Legszívesebben egy lakatlan szigetre költöznék, ahol csak állatok vannak, és élnék boldogan emberektől, elektronikai eszközöktől távol. Nem kellene amiatt idegeskednem, hogy mikor hányan vernek át, néznek le, vesznek semmibe, stb...
2018. márc. 16. 20:48
 22/23 anonim ***** válasza:

Merre laksz? Ha van kedved beszélgetni, összefuthatnánk. Szívesen meghallgatlak, hátha segítene.

Szintén 20/L

2018. ápr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Sokszor ezt érzem, ha nem, még tudat alatt akkor is. Én is szívesen találkoznék és beszélgetnék valakivel erről vagy bármi másról. 27/F
2018. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!