Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki érzelmileg és fizikailag is teljesen kiégett? Milyen lesz az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Például gondolok ilyenre hogy:


-Soha nem volt párkapcsolata, már nem is érdekli.

-Magánéleti problémákra már nem stresszel, nem aggodik ,,lesz ami lesz" vagy épp ellenkezőleg.

-Egyedül van, nincs társasága.

- lényegében semmi nem érdekli, nem kűzd.

-Értelmetlenek és sivárnak érzi mindennapjait, feleslegesen érzi magát a földön.

-Gyakran káromkodik, agresszív, kimerült és sápadt stb.

-Munkája nincsen, nem is akar dolgozni, mert nincs kedve hozzá s mert megterhelő neki.

-Fiatal, magányosnak egyhangunak és szomorunak érzi az életét.

-Senki nem szereti, még a családja sem.

-Egyedül fejét lesütve járja az utcát.

-Mindenki eltávolodik tőle, még az a maradék ember is.

-Az emberek menekülnek tőle.


Szóval még tudtam volna írni de ennyi éppen elég... Szóval az ilyen embernek milyen sors vár? A látókörben észreveszik az idegenek, hogy valami nincsen rendben?

Tényleg igaz, hogy az ilyen embernek hosszú pokoli fájdalmas élet vár rá egész élete végéig?

Vagy ez csak kamu?

Tegyük fel, hogy egy fiatal huszonévesről van szó, hogy ha felnőtt lesz milyen élet vár rá? Megváltozik és boldog lesz? Vagy marad olyan mint fiatal korban?


Köszi a válaszokat!


(Azért ebbe a kategoriába írtam, mert itt sokan fordulnak meg)



2018. máj. 4. 16:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem vagyok egyedül.
2018. máj. 4. 20:20
 12/15 anonim ***** válasza:
Na látod, máris van miért örülnöd!
2018. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mintha engem jellemeztél volna :) De tudod mit ? Szerintem van ebből menekvés , személy szerint 1 hónap múlva végzek a sulival és megyek is el dolgozni , még ha nem is kedvelem a közösségeket , szabadidőmbe meg lehet elmegyek állatmenhelyre önkéteskedni . Ezekből elindulva hátha vissza tér az emberi mivoltom :D
2018. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#10 jo, azota meg valaki zoldet adott
2018. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is teljesen magamra ismertem, ami nagyon elszomorító. Baromira nem szeretnék ilyen ember lenni, nem is érzem így jól magam, de nem találtam meg a megoldást arra, hogyan is mászhatnék ki ebből. Valamiért úgy érzem, hogy bármit csinálok esélyem sincs normális életet élni(semmiféle egészségügyi gondom nincs), mintha ez rendeltetett volna el számomra. Aztán rájövök, hogy a gyerekkorom, tizenéves éveim elég jól teltek, akkor csak nem születtem ilyen defektesnek, mint amilyen most vagyok.
2018. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!