Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik, hogy helyesen itélem...

Létezik, hogy helyesen itélem meg es legtöbb ember utálengem?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban gyakran fordult elö , h a tanárok ok nélkul kikezdtek velem , pedig egy szorongós, megfelelni vágyó kislány voltam , nem feleseltem, szorgalmas voltam, de egyes tanárok megis ok nelkul belemkötöttek, anyam szerint mert szemkontaktust teremtettem veluk stb.

Kesöbb felnöttkoromban ,kulföldre költöztem , es nyilt, kedvesvagyok , segitökesz , aszerint élek h gyenget segiteni es ne tedd massal ami neked se esne jól . Fejlett a humorérzékem , nem pletykalok , furkálok, megis úgy erzem h nemsikerul megnyernem a munkahelyena kollégákrokonszenvét, söt , kiutálnak, es paradox módon minél többet kacagunk nevetunk egyutt, es az az erzesem h milyen jólegyezunk ,/stb , mar mar bejelölnem öket a közössegifórumokon, akkor jön a hidegzuhany , h tul képp ki akarnak rúgatni, nem latnak megfelelönek, es nagy csalódás mindig ez. Nem értem az okát es egyetemet is vegeztem , pszichológiat igy duplan nem értem MIT TÉVEDEK?

Megjegyzem h az emberek nagyon kivancsiakrám , kerdeznek csomó mindent amit nekem nem volna pofám megkerdezni masoktól rövid ismeretseg utan , h tartom e a kapcsolatot a volt ferjemmel stb , de senkit nem sertek meg , valaszolok .

Meg arra is gondoltam h a túlzott megfelelesi vágy miatt az emberek azt hiszik körulöttem h rajtuk múlik minden, az en maradásom vagy menetelem, igy megrészegednek a hatalmuktól.

Letezik h tenyleg mindenkiutál, mert nö vagyok , mert sebezhetö vagyok , egyedulalló , es emiatt bántanak miert ne alapon mert nincs ki megvédjen ?

Letezik h ilyen rosszak az emberek ?

Vagy rosszul látom en ? Es tevedek megis?



2018. máj. 11. 23:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnezest mobilról irok , nem engedelmeskedik
2018. máj. 11. 23:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól látod, nem is láthatsz mást, ha egyszer ilyen kétszínűek. Őszintén én nem is vágynék ilyen emberekre, a társaságukra sem (muszályból) igyekeznék végezni a dolgomat, amit nem lehet persze. Aki ilyen típusú ember, annak az egyetlen kiút, megoldás elvonulni ha lehet, ha teheti, egy családi váltakozásba és végérvényesen kiszakadni az ilyen közös, gyökér körökből.
2018. máj. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*vállalkozás
2018. máj. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en szeretlek!
2018. máj. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi , en is igygondolom!
2018. máj. 12. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!