Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg ennyire jönnek-mennek...

Tényleg ennyire jönnek-mennek az emberek az életünkben, vagy csak én csinálok valamit magyon rosszul?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok, pedig még csak alig múltam 17. Egy barátom volt eddig, ő is 2 hónap után szakított velem egyik napról a másikra, nagyon megszenvedtem. Az egyetlen ember aki segített valamennyire átvészelni ezt, az egy lány volt, akiről azt hittem, hogy legjobb barátnők vagyunk. De részéről nem tűnik így. Nagyon összevesztünk tegnap, de az a baj, hogy ez nem az első volt. Én kértem eddig bocsánatot, meg akkor is, ha nem én voltam a hibás, de amiket tegnap a fejemhez vágott, azt nem tudom lenyelni, ráadásul megalázott masok előtt is. És nagyon nehezen tudok ezt feldolgozni, borzasztóan társas ember vagyok, szörnyen ragaszkodok. Rajta kívül vannak "barátaim", de őket inkább csak közeli ismerősöknek neveznek, nem tudok velük úgy -beszélgetni, mint ezzel a lánnyal. És felek, hogy most már tényleg vége a barátságunknak. Egy osztályba járunk, ő elvan szinte mindenkivel, én viszont nagyon magányos vagyok, és az elmúlt pár hónap hatására nagyon magamba fordultam (szakítás, más barátok elvesztése, vele a veszekedések, stb). Tényleg ennyire természetes lenne, hogy akár a szerelemben, akár a barátságokban az emberek egyik napról a másikra csak úgy jönnek-mennek az életünkben? Nagyon el vagyok keseredve, pszichológusnál is jártam már, kérlek komolyan válaszoljatok! 17/L

2018. máj. 13. 15:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy emiatt töbször eszembe jutott már az öngyilkosság is, ültem már pengével a kádban, de nem mertem megtenni, a szüleim és nagyszüleim miatt. Rajtuk kívül tényleg nem hiszem, hogy hiányoznék másnak.
2018. máj. 13. 15:09
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos igazat kell, hogy adjak. 31 évesen ugyanezt tapasztalom amit te. Igéretek...vallomások, amik kb 1 napig tartanak...
2018. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
24 leszek a nyáron... Sajnos értek már véget barátságaim, lányok is vertek át durván, akikkel az életemet is el tudtam volna képzelni. Viszont akivel nem tudod őszintén jól érezni magad és sok a szenvedés, érdemes elengedni, bár én is nehezen vagyok rá képes, mert a végsőkig ki szoktam tartani.
2018. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Ismerős a helyzet, nálam is gyakran van rossz vége annak, ha elkezdek valakihez kötődni, és már kezd elegem lenni ebből.

Ha szeretnél még mesélni vagy csak beszélgetni, írj nyuogodtan! :)


Nyilván nem lehet előre tudni biztosra, hogy valaki milyen ember, de próbálj meg hozzád hasonlókkal barátkozni, akin látod, hogy neki ugyancsak fontosak a barátságai és a kapcsolata, nem hagyja ott és szarja le a másikat stb.

2018. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Jelen.... 2 pasi megcsalt, 3 legjobb barátnőm mászott rá a pasijaimra, 2 csávó hülyének nézett.....Elegem.van úgy érzem ideje elzárkózni. 23L
2018. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia

/F vagyok./

Öngyilkosságot felejtsd el. Ez senkinek nem lehet Opció!

Az élet nehéz és tele van csalódásokkal. De tedd szívedre a kezed és gondold át a múltadat..... Csak rossz és negatív dolgok történtek veled?

Nem természetes az ha az ember életében csak jönnek mennek a barátok ismerősök.

Azt javaslom neked:

1.) Ha egyedül vagy olvassál sokat!

2.) Ha társaságra vágysz a. Menjél el dolgozni.

b. Kezdjél el sportolni.

Bármelyiket választod sok emberrel fogsz találkozni, és a megszokott közeged megváltozik.

Új emberek új lehetőségek.

És Te is többre fogod magad értékelni!!!

Másik téma:

"Egy barátom volt eddig, ő is 2 hónap után szakított velem"

Pár kapcsolat nehéz dolog.

2 dolgot tudok neked írni F. szempontból.


1. Ha egy F. könnyen megkap valamit vagy valakit, azt úgy is fogja kezelni!!!

2. A bizalmat ki kell érdemelni!


Fel a fejel! 17 vagy, előtted az élet! A sorsod TE alakítod!

2018. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!