Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is érzitek azt, hogy...

Ti is érzitek azt, hogy felesleges volt megszületnetek, és hogy mennyire jelentéktelen az életetek?

Figyelt kérdés
Én szerintem jogosan érzem ezt. Az élet minden területén kudarcot vallottam szinte, és ez a jövőben sem fog változni valószínűleg.
2018. máj. 28. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak éreztem, úgy 15 évvel ezelőtt. Aztán rájöttem, hogy ha jó életet akarok, az kizárólag az én felelősségem és nekem kell tennem érte ahelyett, hogy tovább úszkálnék a jól megszokott önsajnálatban. Nekem kell megoldanom, még úgy is, ha marha nehéz, sokáig tart és sok áldozatot kell érte hoznom. Szóval összeszedtem magam, megléptem, kitörtem - simán megérte, azóta is boldog vagyok.
2018. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan dolog, amin ne tudnál változtatni. Ha tudod, jelenleg mi az, ami nem jó, akkor azt is tudnod kell, hogy milyen lenne akkor, ha "jó" lenne...


Merj változtatni, és tegyél azért, hogy elérd a céljaid! Nincs olyan, amit ne lehetne helyrehozni, ha van igényed arra, hogy jobbá tedd a dolgot.

2018. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1, Igen, fölöslegesen vagyok én is. Az életem jelentéktelen, akár csinálok valamit, akár nem, rendszerint balul sül el. Ha meg nem csinálok semmit, akkor azért b×nak.

Igyekszem jól és jót tenni, de mellé megy. Teljesen fölösleges körülöttem minden.

2018. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem, én hasznos vagyok


te teszed az életedet haszontalanná nem más és ha szerinted nem tudsz ezen változtatni a hiba benned van és csakis rajtad áll, hogy sikerülhet e

2018. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem
2018. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Néha én is ezt érzem, amikor elönt a depressziós hangulat.

Annyi örömöm van, hogy van egy saját lakásom, állásom, a mindennapi betevőm megvan, komoly betegségem / még / nincs, van néhány jó barátom. Ennyi, több is lehetne, de így alakult. Kudarcaim nekem is voltak, és tettek, amiket megbántam / de még hogy, falba tudnám miatta csapkodni a hülye fejemet /. De kis dolgoknak nagyon tudok örülni.

Ne érzed magadat feleslegesnek. Apróbb örömöket keress, biztos találsz majd.

2018. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-os válaszát, akár én is írhattam volna, szóról-szóra :)
2018. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!