Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már úgyérzem megint egyedül...

Már úgyérzem megint egyedül vagyok. Miért lett ez?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de kérlek segítsetek!

Nem nagyon vannak igazi barátaim, akik vannak azok is messze laknak és nagyon ritkán találnunk.DE.

Volt egy társaság amibe egy kis ideig tartoztam. Ezzel az volt a baj, hogy a nagytesóm és barátai voltak azok, akik 3 évvel idősebbek nálam. Jól elvoltunk, de aztán valahogy kitaszítottak a csapatból, érthetetlen okoknál fogva. Valszeg nem akarnak a köreikben tudni. Pedig tök normális voltam meg minden. Úgyéreztem megint tartozok valahova és valakikhez, főleg hogy ebbem a csapatban volt egy lány akivel elkezdtek alakulni köztünk a dolgok, de már ő sem ír semmit, mindig nekem kell ráírni, de mostmár nem írok én se gyakran mert már úgyérzem a terhére vagyok. És gondolkozom, hogy feladjam e vele, de nem vagyok rá képes, mert tényleg nagyon szeretem.Lehet, hogy csak az érettségi miatt feszült???

Már megint egyedül érzem magam. Elfogok kezdeni utazgatni 16 évesen, mert vágyok rá, és azt érzem, csak azért, hogy meneküljek magamtól, vagy nem tudom :'(.



2018. jún. 8. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
16 éves vagy. El fog múlni..
2018. jún. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!