Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A személyiség zavart le lehet...

A személyiség zavart le lehet küzdeni valahogyan?

Figyelt kérdés

Nem tudok kapcsolatokat kialakítani, nem vtak soha barátaim, gyerekes a viselkedésem, nehezen kommunikálok. :(


Le lehet ezt vhogyan küzdeni?



2018. jún. 10. 19:00
 1/6 A kérdező kommentje:
23//F
2018. jún. 10. 19:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen személyiségzavar, és mi okozza. Menj el egy pszichomókushoz, az majd kielemez. Itt nem fogsz erre más választ kapni, mint hogy valószínűleg igen.
2018. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kb ugyanígy vagyok ezzel, utánanéztem kicsit, lehet Asperger-szindróma, de persze más is. Töltsd ki ezt a tesztet, kiindulásnak jó: [link]

23/L

2018. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te inkább vagy gyáva mint mentális beteg. Nem bántani akarlak de ha soha nem volt semmi fizikális korlátja annak hogy nyiss mások felé akkor csak annak köszönheted a helyzeted hogy nem voltál hajlandó kilépni a komfortzónádból és megmaradtál inkább a biztos szarban > addig sem kell tartani az ismeretlen élethelyzetektől.


Megoldás pedig csak az lehet hogy valahogy "kényszeríted" magad hogy olyan szituációkat élj meg amikben nem vagy "otthon" és miután sok-sok ilyen helyzetet átéltél az ebből jövő önbizalom segítségével megpróbálhatsz kialakítani egy olyan személyiséget ami jobban megfelel az elvárásaidak.

2018. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

A tünetek enyhülhetnek,lehetnek kifejezetten jó időszakok de alapvetően bármikor bezuhanhat az ember.

2018. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlással lehet leküzdeni.Az írásod alapján elég jól fogalmazol és helyesen írsz,ennél sokkal egyszerűbb és butább emberek is próbálkoznak és akad mindenkinek valaki. Még a szó szerint szellemi fogyatékosoknak is akad hasonló barát.Egyszerűen el kell kezdeni! Gondolj arra,hogy ha a halálos ágyadon fekszel majd,ne kelljen azon sajnálkozni,hogy mit hagytál ki az életedből és már nincs rá lehetőséged! - én is hasonló voltam,ráadásul egy buta vallás miatt nem mentem férjhez,magányosan kínlódtam.Még jó,hogy közel 40-hez észbe kaptam,lett egy gyerekem,de már 50 felé közelítek,saját családom már nem lesz,olyan igazi amilyenre vágytam. Élj amíg megteheted!!!
2018. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!