Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van ebből kiút?

Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hét múlva 22 éves srác leszek. Január óta külföldön dolgozom és eléggé lehangolt illetve magányosnak érzem magam. A családommal élek itt kint de velük alig beszélek és nem is jó a kapcsolatunk (folyamatos vita a pénzen meg hisztik tömkelege . Bár már mióta az eszemet tudom ez megy)

Heti 6 napot dolgozom . A munka közben sem érzem magam igazán jól de legfőképp utána nem. Egyrészt nincs kivel kibeszélnem az "élet nagy dolgait " (ez hülyén hangozhat de néha exemmel beszélek telefonon de hát még mindig érzek iránta) másrészt rettentően unatkozom és sokszor ellene tenni sincs kedvem. Talán ez a pénzen való rágódás és vita meg úgy az egész feszült légkör árnyékolhatja be minden napjaim? Sajnos voltam már régebben (1 évig ) súlyos depresszióval kezelve és nem akarok vissza esni. Egyébként ez egy olyan környék ahol lakom ,hogy nem igazán lehet semerre kimozdulni. Mit tehetnék ez ellen? Jobb kedvet és boldogságot akarok. Nem akarok így élni. (Pl már olyanokon gondolkodok hogy nem vonzódok a nőkhöz meg ilyen baromságok jutnak eszembe de szerintem az unalom miatt) kiakarok mászni a gödörből és élvezni az életet


2018. jún. 11. 08:23
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szerintem a passzivitásod a legnagyobb probléma. Belátod hogy szar ez az állapot és tenni kellene ellene, de nincs kedved. Van érzéked az angol nyelvhez, és valószínűleg megkönnyítené a kommunikációt, ismerkedést, mégsincs motivációd elkezdeni. Ezen kellene változtass első körben, mert addig a világ sem lesz nyitottabb rád. Kezdetnek elég lenne szerintem ha elkezdenél ismerkedni, chatelni emberekkel és nyitottabbnak, kezdeményezőbbnek lenni. Néha egy online barát is nagyban meghatározza a mindennapjainkat, illetve a magányérzeten is sokat segíthet.

21/L

2018. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!