Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Talalhatok ilyen not valaha?

Talalhatok ilyen not valaha?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam aki csunya masok szemeben es szinte sose erte valami jo.Akit nem fuzi az adott helyhez semmi,es el is koltozne hozzam.Aki elfogadja,hogy otthol ul es csak a hazvezetessel foglalkozik.A penzt kozos koltsuk...Engem nem erdekell a penz,csak annyi legyen,h meg tudjunk elni.Aki nem akar gyereket es nem csal meg.kb ennyi
2018. jún. 17. 16:30
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
93%

Ez de jó. Szóval egy olyan kell aki senki másnak nem kell, hogy lehetősége se legyen lelépni.

Ennyire aláadni csak hogy uralkodhass valaki felett már nagyon gáz.

2018. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

ma 16:55 Nem jonnenk ki nehezen.Mert van eleg penzem,es hala az egnek meg dolgozom.

Ha nem csal meg sose dobnam ki.Meg akkor se engednem el penz nelkul a nagyvilagba.

2018. jún. 17. 16:57
 13/39 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Mégpedig azért nem, mert a childfree nők egytől-egyig intelligensek, és sosem szolgáltatnák ki magukat egy magadfajta despotikus, uralkodni és terrorizálni vágyó, bántalmazó senkiházinak.

Ha a "nem akar gyereket" feltételt kivesszük a felsorolásból, akkor: igen, számtalan buta, bamba nő van, aki szívesen lesz a kapcarongyod, és éli le rabszolgádként az életét.

2018. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
"Ennyire aláadni csak hogy uralkodhass valaki felett már nagyon gáz"-Sosem uralkodtam senkin es a szerelmemen plane nem fogok!
2018. jún. 17. 16:58
 15/39 A kérdező kommentje:
ma 16:58 :D :D :D kapcarongy XD
2018. jún. 17. 16:59
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
De most pl. olyan esetre gondolok, mint ami nálunk volt, hogy apám hirtelen meghalt, balesetben. Ha anyámnak nem lett volna jól fizető állása, akkor hatalmas gondban lett volna.
2018. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
nekem is egyből az jött le, hogy csak guminőnek kell. nincs munkája, ergo teljes mértékben tőled függne, nem jár el dolgozni, tehát izolálva is lenne a külvilágtól, nincs gyereke, mert az csak zavaró körülmény lenne. ez így elég beteg. gyakorlatilag egy háztartási robotot keresel, akit néha meg tudsz dugni
2018. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
ma 17:06 Apukad utan nem jart meg valami penz? Amikor az enyem meghalt kaptunk egy osszeget.Sajnos ciguk jottek a falunkaba es oda kellett nekik adni a penzt.(Csatornasok)...ezt inkabb nem reszleteznem.
2018. jún. 17. 17:11
 19/39 A kérdező kommentje:
Nem kell ezen a munka dolgon lovagolni...Szaz szazalek,hogy nem akarna dolgozni ugysem.
2018. jún. 17. 17:12
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viccen kivul a cigany lanyok kozott kene keresgelned
2018. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!