Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Talalhatok ilyen not valaha?

Talalhatok ilyen not valaha?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam aki csunya masok szemeben es szinte sose erte valami jo.Akit nem fuzi az adott helyhez semmi,es el is koltozne hozzam.Aki elfogadja,hogy otthol ul es csak a hazvezetessel foglalkozik.A penzt kozos koltsuk...Engem nem erdekell a penz,csak annyi legyen,h meg tudjunk elni.Aki nem akar gyereket es nem csal meg.kb ennyi
2018. jún. 17. 16:30
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Szerintem simán találsz ilyet,és ha már találsz egy ilyen nőt előbb utóbb gyereket is akarsz majd,azután kicsit megcsappan a kassza is így mikor a pici 3-4 éves lesz te magad is fogod mondani az asszonynak,hogy keressen munkát és így tovább...
2018. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
ma 17:05 Ha az nem kovetkezik be 35 eves koromig,hogy lesz csajom,akkor nem fogok igy jarni mint ahogy irod.Azutan mar nem fogok csajozni.
2018. jún. 18. 18:28
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Aki elfogadja,hogy otthol ul es csak a hazvezetessel foglalkozik. - nem a Gábor vagy? :D


Randiztam egy sráccal, annak volt ilyen agymenése, hogy én otthon ülök, ő keresi a pénzt, én meg főzök-mosok takarítok és sütök rá egész nap.


Hátanyádat azt... aztán nem értette, miért nem volt szimpatikus és miért hagytam a francba első randi után... -.-

2018. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Pár üzenet, amit a kérdezőtől kaptam beszélgetésünk során:


"A nok csak egyre valoak farok a szajukba meg a lyukokba.

Ha pofazik kap kettot es annyi."


"Dehogynem XD Nyisd mar ki a szemed....Hanyan ilyen kapcsolatban elnek.Csakis azert mert a noknek szukseg van a fizikai es szellemi odafigyelesere!Meg kell oket nevelni mint egy kis kutyat,hogy ne egye a tolyast :)"

2018. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Az utolso uzenetet hippigirl..nevu felhasznalo irta.

Ram irt,hogy erdeklodik,hogy miert nem akarom,hogy az asszony dolgozzon csak en.Elmondtam neki,hogy nem akarom,hogy kinlodjon egy gyarban mert tudom milyen szarok a munkahelyek errefele.Ez nem volt neki elegseges valasz es ezt irta,hogy Borzasztóan uralommániásnak tűnok...Mondom mi a fax? :D :D elprobaltam egy gyerek ertelmisegi szintjen elmagyarazni neki,hogy nem vagyok uralommanias.De csak hajtogatta a magajet es sertegetett.Akkor,hogy meg kapja amit akar ezeket irtam,hogy oruljon :) :D

Csak,hogy tudd kedves hippi akarki megtalaltam a parom ennek a kerdesnek a segitsegevel,ugyhogy szia :P

2018. jún. 20. 16:16
 36/39 IKEmaster válasza:
WoW! Ez gyors volt :D
2018. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
100%
Álompasi 🖤
2018. júl. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
# 37 csufolodsz ?
2019. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Tehát 35 éves korodig, vagy ameddig meg nem unod, legyen veled, ő ne dolgozzon, ne csináljon semmit, a te házad vezetése legyen az egész élete, meg a te vágyaid lesése.

Értelek.

Aztán ha megunod, és adsz is neki pár ezer forint "végkielégítést", mert te olyan jó lélek vagy, akkor mi lesz vele? Hol veszik fel ebben a korban mindenféle munkatapasztalat nélkül? Azt mondod, hogy azért, mert nem akarod, hogy bántsák, ha elront valamit. Akkor majd nem fogják, de jó lesz neki ezt negyven évesen megtapasztalni, hogy jé, ilyen is van. Arról meg nem is beszélve, hogy milyen nyugdíja lenne? ja, semmilyen? Az téged már nem érdekel, mert adtál neki egy kis aprópénzt.


Inkább nem írom le, hogy milyen vagy, mert kitiltana a moderátor.


Szedd össze magad, ne nálad selejtesebbet keress, aki semmit nem akar az élettől, mert te egy igénytelen humanoid izé vagy, ne úgy akarj valakinél több lenni, hogy elnyomod, hanem úgy, hogy magadat fejleszted, hogy magad válsz egyre többé. És akkor talán nem csípi a szemed egy olyan nő, aki ér is valamit, és igényel is valamit.

2019. dec. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!