Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El lehet vinni egy (korilag)...

El lehet vinni egy (korilag) felnőttet pszichológushoz az akarata ellenére?

Figyelt kérdés
Van egy felnőtt öcsém, aki az utóbbi években egyre zárkózottabb lett, a barátai sorra lekoptak, mindegyiknek lett párkapcsolata, míg neki hiányzik az államvizsgája, munkája sincs és mivel a szüleim támogatják, ezért egyedül él. Én próbáltam már sokszor mondani, hogy ez így nagyon nem jó, és nem a lustaság vagy bármi miatt, de egyre lejjebb süllyed, az önbizalma a béka feneke alatt és így se suli befejezve, se munka, se párkapcsolat, se semmi nem lesz... Mit tehetnék, hogy vehetném rá, hogy elmenjen pszichológushoz? Gátlásos, nem szeret emberek közé menni, ügyintézni,telefonálni :(
2018. jún. 20. 21:44
1 2
 11/11 anonim válasza:
Tapasztalatból írom, el kell zárni a pénzcsapot. Semmit se adni. Semmit. És meg fogja oldani, fel fog ébredni. 4 év szenvedés, önvád után én is ezt tettem. Megérte, egy dolgozó felnőtt gyerekem van.
2018. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!