Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miután megunja az ember a...

Miután megunja az ember a számítógépes játékokat, mivel szórakoztatja magát?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és úgy érzem, 10 év számítógépezés után letenném a számítógépet. Nagyon sok időmet és pénzemet elpazaroltam vele és már egyáltalán nem találom szórakoztatónak. Ez volt az egyetlen örömforrásom, de most már ez sem szórakoztat. Nem vagyok társasági ember, nincsenek barátaim, a környék utál csak mert miért ne, nehezen barátkozom alapból is, nincs semmilyen más hobbim, semmi sem vonz, depressziós is vagyok sajnos. Egy ronda, kövér ember vagyok, 0 motivációval. Most érettségiztem le. És pont ezért sajnálom, hogy meguntam a játékokat, hisz nehéz lesz másban meglelni örömöm, kezdek kijönni a függőségből, már nem szoktam reggeltől-estig számítógépezni, nincs meg az a napi 12-14 óra ami általában szokott lenni, már 10 óránál többet nem tudok elleni előtte, és a nagy része már szenvedés. Mit tanácsoltok, mihez kezdjek így ezek alapján? Mivel tudnám magam szórakoztatni?

2018. jún. 25. 01:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egy valami van de ahhoz végtelen pénz kéne, szóval maradjunk a nincsben xd
2018. jún. 25. 14:26
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég szomorú. És a társas kapcsolatokkal hogy állsz? Gondolom nem valami jól, ha eddig egész nap a gép előtt ültél. Nem akarsz ezen változtatni? Több programot ismerősökkel, barátokkal? Vagy új barátokat szerezni? És a csajokkal mi a helyzet?
2018. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 nemaRendőrség ***** válasza:

Engem is hónapokig fűzött a haverom anno, hogy menjek el gyúrni vele, mert unalmasnak, feleslegesnek stbnek tartottam. Féltem kinevetnek a babasúlyokkal meg nulla izmommal.

Aztán annyira megtetszett, hogy már nagyobb vagyok mint haverom.

Hihetetlenül kielégítő és jó érzés edzeni meg testépíteni(pedig vagy fél milliót eltapsoltam steamen előtte, azóta is nyögöm tartásom hiányát a sok éves gépezéstől).


Egyszer próbáld ki egy tapasztalt haveroddal, aki segít. 1000ft egy alkalom nálunk, diákbérlet meg kb ingyen van.

Max buksz egy órát az életedből

2018. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Voltam mondom konditeremben, de nem jött be a dolog egyedül, minden ismerősöm kb olyan mint én, szabadidőben csak a számítógépet tolják. Tehág nincs kivel mennem. Aztán társasági életem egyáltalán nincs. Csajom sose volt, a lányok kerülnek.
2018. jún. 25. 16:17
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát ne is haragudj, de amíg ilyen önbizalomhiányos, eltunyult kis mócsing vagy el is fognak kerül a lányok.

Nem azt mondom, hogy a kigyúrt állatok kellenek, de a magabiztos pasikat szeretik, akiknek céljaik vannak, tudják mit akarnak.

Arra már eljutottál, hogy túlzás amit csinálsz, nem is okoz már örömet, de tudod a változtatás sokszor nehéz és lemondásokkal jár, viszont amit cserébe kapsz az egy sokkal jobb élet.

Terembe érdemes lenni eljárni, kicsit összeszednéd magad, ehhez szerintem könnyen találsz társat is, akivel együtt edzhetnél, és lehet az már egy kicsit formásabb ember is, neki is jó a te sikered, mert a hiúságát legyezgeti.

Az ilyen "semmi-nem-jó" emberek nem mennek semmire, tessék kilépni a komfortzónából. Menj ki a szobából, nézz szét a környéken, keress új társaságokat.


Az egyetem egy piszok nagy tiszta lap, ott újra tudod magad építeni, a nyarat pedig felhasználhatod arra, hogy erre felkészülj.

Tanulhatnál hangszeren, barkácsolhatnál, vagy ha a gépnél maradnál tanulj programozni...stb egy csomó hasznos hobbi. Egy introvertált embernek nehéz kibújni a csigaházból, de nem lehetetlen, csak a saját magad által felállított korlátokat kéne ledönteni.

2018. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem baj, leagalább az a veszély nem fenyeget, hogy ezek a gének tovabb oroklodjenek.....
2018. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Menj horgaszni :) nem kell sportolni, csak ez is eleg penzigenyes, aki horgaszik az tudja...bot, orso, szek, csali, etetoanyag, vodor, taska damil horog stb. Stb.
2018. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!