Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mi van velem?

Szerintetek mi van velem?

Figyelt kérdés
Üresnek, magányosnak érzem magam. Szeretet hiányom van. Éjszakánként nem tudok aludni, csak gondolkozok és sírok reggelig. Annyira felizgatott ez a dolog hogy azt hittem elájulok a pulzusom 160 körül lehetett, szédültem,fájt a fejem. igazi barátnőim nem igazán vannak a közelben. Valaki volt már így? Mit tegyek hogy ne dilizzek be?

2018. jún. 29. 12:37
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
17L
2018. jún. 29. 12:39
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem leírni, ha el is alszok egy kicsit akkor rémálmaim vannak. És szülőkre nem nagyon számíthatok.
2018. jún. 29. 12:44
 3/22 anonim ***** válasza:
miért vagy depresszios ?
2018. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
En is depressziosnak gondollak
2018. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdés, mi a valódi problémád? Konkrétan. Nincs mit ennetek, ki fognak lakoltatni, súlyos beteg van a családban?
2018. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Én akkor vagyok igy ha hiányzik valaki! Pl a szerelmem!
2018. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

Ennyi erővel az összes hisztis kamasz depressziós. Úgy rávágjátok ezeket a dolgokat mintha tudnátok biztosan, hogy ez a diagnózis. Nevetséges.

A síró kamasz depressziós, a szigorú szülő mérgező szülő, ha rossz a párkapcsolat akkor egyből "szakíts, dobd ki".... egy sémára épül minden válasz. Ennek így semmi értelme.

2018. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Mádár0218 ***** válasza:

Nekem is sokszor van hogy így érzem magam és megszoktam magamban oldani ezeket egy ideig persze.


Szimplán szeretet hiány, nincs akinek beszélhetnél a problémáidról és meghallgatna, és ott lenne meletted.


Vagy képes vagy megoldani magadban és néha néha vissza tér vagy keresel valakit akivel tudsz beszélni a dolgaidról, tudom mondani könnyű.


Próbáld meg elterelni a figyelmed a magányról, éld a napjaid tovább csináld a szokásos dolgaid és inkább gondolkoz mi hogy legyen tovább, ha nem megy kell valaki aki ott van és tud segíteni.


Ha esetleg van kedved hozzá leírhatod a problémáid, hátha tudok segíteni egy pontosabb kép alapján


19/F

2018. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. De nappal nincs semmi bajom. Csak nincs annyira jó kedvem. éjszaka meg csak jön egy gondolat és már azt veszem észre hogy órák óta sírok.
2018. jún. 29. 12:57
 10/22 anonim ***** válasza:
nincs semmi okod erre ?
2018. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!