Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan még rajtam...

Van itt olyan még rajtam kívül aki úgy érzi soha nem jön egyenesbe?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem egy ördögi körben vagyok amiből soha nem fogok tudni szabadulni
2018. jún. 30. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van - gondolod, hogy csak te vagy egyedül?!
2018. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Régebben én is így gondoltam de valahogy (család, barátok, tanáraim) segítségével sikerült egyenesbe jönnöm
2018. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagyok ezzel egyedül csak érdekel hogy itt is sokan vannak e ezzel így
2018. jún. 30. 22:46
 4/18 anonim ***** válasza:
Jelen!!!
2018. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Persze, konkrétan ezt tulajdonítom a legnagyobb problémámnak. Ha csak egy dolog megoldódna az életemben, szerintem azzal egyúttal vonzaná maga után is a többit, és egykettőre helyre jönnék. De így, ahogy te is írod, ördögi kör. Ha már lenne egy kézzel fogható célom, vagy egy barátnő, vagy egy haver, már sokkal könnyebb lenne, és elindulnék a csúcs felé.
2018. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én is
2018. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mivel halálos beteg vagyok, ezért erősen azt érzem, hogy már nem fogok egyenesbe jönni. 39/F
2018. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó mi ez a halálos betegség ha meg lehet kérdezni?
2018. jún. 30. 23:29
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem érzem így, mert ez nem érzés. Ez egy gondolat. Az pedig befolyásolható. Nem gondolok magamról negatívat. Csak pozitívat.

Szükséges, mert csak így lehetek boldog, és én élvezni szeretném az életet, tenni akarok magamért, azért, hogy jó legyen. Egy ördögi kör... jót gondolok magamról, jót cselekszem, és jó dolgok történnek velem. Furcsa, hogy így is működik... próbáljátok ki! 😉

2018. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Arra következtettem most hogy eddig az összes válaszoló férfi volt
2018. jún. 30. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!