Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki van még ilyen helyzetben?

Ki van még ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Én egy 16 éves lány vagyok.Igazából azért írok,mert egyszerűen már nem bírom tovább ezt a magányt.Ez az egész körülbelül 2 éve kezdődött,amikor iskolát váltottam,és elveszítettem 2 számomra fontos embert.Van egy legjobb barátnőm,de ő valahogy teljesen más,mindig megy mindenhova,akárkivel,akivel találkozik simán elbeszélget és nyit mindenki felé,viszont nekem ez nekem nagyon nehezen megy,és emiatt mostanában alig vannak barátaim.Nem megyek nagyon sehova,ami pont most a legrosszabb,mivel itt a nyár és olyan sok helyre mennék szívesen,de sajnos nincs kivel.Gondoltam írok,hátha nem én vagyok az egyetlen,aki ilyen helyzetben van.

2018. júl. 11. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd le hol laksz,hátha akad sorstársad.
2018. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Budapest
2018. júl. 11. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, az évek alatt én is elvesztettem több olyan barátot, akikről csak én gondoltam, hogy a barátaim. Most van két lány, akikről egy egyetemre megyek ősztől, de egyébként én se megyek sehova, itthon ülök egész nap és olvasok, mert ez esik jól. Nem igazán bírom, ha ki kell mozdulnom "csak úgy". Ha van valami célja, pl. el kell intéznem valamit, barátokkal, rokonokkal találkozok, az úgy más. De ha csak úgy, céltalanul kéne mennem, azt nem bírnám. Ez volt jó a gimiben: rendszert hozott az életembe, megvolt a napi rutinom, nem éreztem magam hasznavehetetlennek. Persze, az osztályom nagy része állandóan a nyarat várta, mert így heteken át berúghatnak, minden következmény nélkül. Én csak ezért nem szeretem, amikor hosszú ideig nincs dolgom. Le tudom foglalni magam, csak nincs sok célom. Te is keress valami hobbit, amivel otthon is jobban telik az idő. Vagy az érdeklődési körödnek megfelelően ismerkedj, ne add fel.
2018. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a választ és sok sikert az egyetemen!:)
2018. júl. 11. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz, általában ha megyek valahova akkor egyedül megyek, nagy ritkán összefutok azzal a kevés barátnőmmel de mint tudjuk mindenkinek meg van a maga élete így abban én számukra nem veszek részt olyan gyakran...Néha nagyon rossz így egyedül aztán van amikor úgy érzem ,hogy jó így..ez változó. Azt viszont tudom ,hogy az emberi kapcsolatok visznek fel hiszen nagyon jó érzés ha van valaki akire számíthatsz és elmondhatod minden bajod és ő megért vagy tanácsot ad amikor kételyeid vannak de ő meg tud nyugtatni... Talán majd eljön a te időd is és lesznek igaz barátaid. Még fiatal vagy ,keress valami hobbit ,menj el sportolni és hátha ott találsz majd hozzád illő barátokat. Sok sikert.
2018. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2018. júl. 11. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:

#same

Bár én már nem is túlzottan igénylem ezt. Szeretek egyedül lenni. Persze néha azért tényleg jó volna kimozdulni

17/L

2018. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Itt rengeteg a Budapesten élő ember,neaggodj:)
2018. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!