Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondoltok errol? Magányosa...

Mit gondoltok errol? Magányosan fogok megha lni?

Figyelt kérdés
Naszóval pár napja elkezdtem beszelgetni egy lannyal, es abban a par napba szinte folyamatosan egymassal videohivasoztunk, hivasoztunk, irogattunk,(ő 14, én 18 vagyok) aztán ugye talalkoztunk, 2 orat egyutt voltunk beszelgettunk stb csókooztunk, olelkeztunk ittunk egy teát, aztan elbucsoztunk, ossz vissz volt másfel ora az egesz, én nagyon megkedveltem mert egy fantasztikus lány,,mind kulsoleg mind pedig belsoleg, utana beszelgettunk meg stb faceen, de ő ezt csak siman egy talinak vette ahol elvoltunk, nem akar tobbet, melyebb kapcsolatot, de mondta hogy talizgatunk még, ( van egy "baratszerusege" aki 23 eves, de tok jo a kapcsolatuk, kb olyan mintha a tesoja lenne a haverja es egyben pedig akit nagyon bir) aztan en elmondtam hogy en tenyleeeg nagyon megkedveltem es ez nagyon szarul eset hogy igy latja es nem is akarom azt hogy azzal a sraccal barmit megszatitson, csak na.. aztis mondta par napja hogy még egy evig ameddig befejezzi a 8.dik osztaly addig szabad lesz es addig azt csinal amit akar de utana osszejon ezzel a fiuval, es ezt felhoztsm neki es mondta hogy ez csak rá vonatkozik, nem rank.. (amugy szuz, mielott egy kurvnak nezned) és mondta hogy ez a tali inkabb csak miattam volt, nekem akart jot. (Na ezt a kijelentes nagyon nemtudok megerteni, azert talalkozot velem hogy ÉN jolelezzem magam? Vagy ez micsoda?) Egyáltalan nem nezek ki jol sot, nagyon csunya és egy idiota vagyok, de mondta hogy bejovok neki, de ezt a kijelentest nagyon nem ertem, aztan elmondtam neki hogy egy dologba nem mondta igazat es az az eletkor... 22 vagyok, szoval nem 4 év van kozottunk hanem 8(!!!)év erre elegge kiakadt hogy miert hazudtam stb, en meg azzal probaltam ervelni(szanalmas modon, hogy az a fiu is 23, erre a valasz az volt hogy igazat mondot az elejetol fogva ezzel kapcsolatba) meg meg azt mondtam hogy azert nem mondtam el mert feltem hogy az mar tul nagy korkulombseg lenne es mashogy alna hozzam, aztán mondta hogy ezt elbasztam, és hogy már nem akar velem tobbet találkozni. Én pedig mondtam hogy akkor tegyuk le és sajnálom, aztan letette. (Utana kb ora mulva elkezdtem konnyezni picit mert atgondoltam ezt az egeszet és borzalmas volt hogy ez lett) nagy nehezen eltudtam aludni de akkor is errol álmodtam +keverve mindenfele szornyu dologgal ami az eletem, aztan felkeltem es tiszta konny volt a párnam. Igazábol tudom hogy egy 14 eves lanynak ez csak egy jo tali volt es ennyi, es kuvanagy a korkulonbseg es jogosan akadt ki, csak tudok hogy mennyire luzer vagyok hogy senkivel se tudok beszelni par mondatnal tovabb mert annyire idioa gyoer 6 eves gyerek szinten vagyok hogy az felfoghstatlan, elore is bocsi hogy ennyire szarul fogalmazok, meg hogy ennyire katyvasz lett az egyesz

2018. júl. 15. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég alacsony szinteken mozogsz, de ha már eljutottál oda, hogy zavar, az egy tök jó alap. Tanulj, képezd magad, figyelj a megjelenésedre (kevés a kifejezetten csúnya ember, legtöbbször csak igénytelenek). Ez a hajó elment, de messze vagy még attól h egyedül halj meg. Hajrá!
2018. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
A feléig bírtam, megedz ez az oldal.
2018. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, sőt senki sem tudja. Novellákat inkább jobb íróktól szeretek olvasni.
2018. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 :DDDD
2018. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de most nyers leszel. Intelligencia terén a leírtak alapján kb. egy 10 éves szintjén állsz. A helyesírás és szövegalkotási készséged negyedik osztályban még elmenne. No meg képes lenné összejönni egy 14 éves lánnyal... Valami nagyon félre ment neked. De még van esélyed felnőni. Ha próbálsz felnőtt módjára viselkedni, akkor idővel az is leszel. És akkor harminc éves korodra komily esélyekkel próbálgatsz párkapcsolatot létesíteni. De persze nem tizenévesekre gondolok.
2018. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem is kérdés.

18 évesen már ne is reménykedj.

fogaid, hajad elmentek, mégis mit vársz?

2018. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es, akkor a lényegről lemaradtál. Leírom magyarul, nehogy tudatlanul halj meg. :D


Nagy nehezen el tudott aludni, akkor is róla álmodott, plusz az összes többi szörnyű dologgal, ami vele történt eddig az életben, és amikor felébredt, tiszta könny volt a párnája.

Hát kérdező, tényleg jó nagy lúzer vagy, de talán még menthető. Kapd össze magad, mert tényleg úgy írsz, mint egy kisgyerek. A lányt meg hagyd békén, két külön világ vagytok.

2018. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt az egész kérdést nem értem. Akkor hülyeség, már bocs. Mi köze ennek a csajnak ahhoz, hogyan fogsz meghalni?

Meg minek nézed az itteni válaszadókat? Nem az orákulum osztja itt az igét, hogy a jövőbe lássunk. Ki tudja hogyan fogsz meghalni?


Amúgy meg irány a pszichológus, mert komoly gondok vannak a fejedben. A gyk problémamegoldó képességei ehhez kevesek.

2018. júl. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó voltam, nem segitett.
2018. júl. 16. 01:03
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat.

Tényleg bocsánat hogy enyire rosszul fogalmazok.

2018. júl. 16. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!