Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek nagyon egyedül?

Figyelt kérdés
Nincs bajom az egyedülléttel, de egész nyári szünet alatt (gimis vagyok még) 3-szor találkoztam egy-egy barátnőmmel, amúgy senki nem ér rá, vagy nincs kedvük, vagy fáradtak, vagy távol vannak, én meg már nagyon magányos vagyok. Szoktam sportolni, zumbára járok, de ott mindenki jóval idősebb nálam, elmentem egyedül kiállításokra, elkezdtem franciául tanulni, takarítottam, szóval.. próbáltam hasznosan elütni az időt, de már egyszerűen iszonyú magányos vagyok, és a barátaimnak tényleg sose jó. Van ötletetek, hogy esetleg hova menjek barátokat szerezni, vagy emberekkel beszélgetni, ismerkedni az interneten kívül, figyelembe véve, hogy 16 éves vagyok, szóval szórakozó helyek, és éjszakai élet kizárva, legalábbis egyedül nem mennék, és nem is engednek el, még koncertekre sem:/ Mit tehetnék?

2018. aug. 4. 17:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Ne legyél ronda.
2018. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit tudok ajánlani, hogy keress egy jó sorozatot, ami leköt. Ha angolul nézed, még a nyelvtudásodat is fejleszti. Sajnos ilyen ismerkedős helyekről nem tudok.
2018. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor keresek valamit, hátha leköt:D
2018. aug. 4. 17:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kirándulni, használd ki amíg fél áron utazol!
2018. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Itt vagyok tártkarokkal! Velem beszélhetsz addig sem leszel magányos, de ha még ezt a lehetőséget is hagyod, akkor maradj is magányos, hisz amúgy se teszel érte, csak várod a sűlt galambot!
2018. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi, a kirándulás jó ötlet^^


Hmm, hat nem mondanám, hogy nem teszek erte, azert mozdulok ki sokat, hogy emberekkel kerüljek interakcioba😅 A barataimat is hívom ide-oda, az más kérdés, hogy nem jön össze 😅 De köszönöm a véleményed.

2018. aug. 4. 18:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem az olvasás segít ilyen helyzetben, persze sokáig nem pótolja a társaságot, de telik vele az idő és nem érzed egyedül magad közben.
2018. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez is jó ötlet^^ Pont ma kezdtem el az Ember és kutyát:D
2018. aug. 4. 18:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

5ös megbillantotta a csajozós énjét :D

Kár, hogy 2 mondat után elő jött belőle az agresszor..


Hobbidnak megfelelően kereshetsz fórumokat, facebook csoportokat, ott tudsz kicsit ismerkedni, beszélgetni. A francia ha már jobban megy, vagy az angolodat akarod csiszolni, keress valakit, akivel tudsz az adott nyelven társalogni :) gyakorlásnak nem rossz..


Menj el moziba, bár egyedül elég tré és nagyon ismerkedni se tudsz de legalább leköt.

2018. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hívj ki valakit rajzolós challangere! 3o napig tart, minden egyes naphoz tartozik egy hívószó, és ahhoz kell készíteni egy rajzot. Ez alatt, ha nem is vagytok együtt, de azért valamennyire jobban mgismeritek egymást!
2018. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!