Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki azért van magát egyedül...

Aki azért van magát egyedül mert nem tartja elég jónak magát egy kapcsolathoz az mit tesz?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek veletek, egy elég fura helyzetben vagyok. Nem volt még soha kapcsolatom ezért az egyik ok amiért azt gondolom, hogy nem lennék rá alkalmas, mert valószínűleg ha volt már a kiszemeltemnek párja akkor nem fog velem megelégedni. De most jön az ellentmondás mert annyira egyedül vagyok, hogy szeretnék valakit az életembe mert nincsenek igaziból barátaim se senkim akivel normálisan akár eltudnék beszélgetni. Most főleg, hogy itt a nyár nem találkozok napi szinten senkivel csak a 4 fal..

Szóval egy kicsit 22-es csapdája, mert szeretnék valakit találni de közben félénk, szégyellős vagyok nem tudnék csak úgy leszólítani valakit és nem is mozdulok ki jelenleg szóval.. De amikor suliba megyek és járok a belvárosban se érzem mintha bámulnának, vágynának rám a lányok. Az meg a másik ha lenne is kiszemelt félnék, hogy nem vagyok jó neki mivel ilyenkor már mindenkinek volt kapcsolata.

18/F



2018. aug. 1. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát bszod, én 23/F ként úgyanebben a helyzetben vagyok annyi különbséggel, hogy dologozok, de egy barátnőt se sikerült kifogni 5 év alatt.


Most törték össze másodszor a szívem, de szerintem utoljára, mert nem fogom soha többet elhinni azt amit egyetlen egy csaj se mond.


A legútobbi csaj kézen fogva járt velem, ölelt beszélt hozzám és mi lett a vége?


Nem akar megbántani úgy is lesz más barátnőd...


Szerintem ez az ami qrvára szarul esik és nem az, hogy szégyellős vagy, mert azt bizony ki tudod nőni én is kinőttem.

2018. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!