Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez mennyire normális?

Kis István Balázs kérdése:

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim mégis egyedül érzem magam. Családdal elvagyok,nyaralok meg minden de mégis szoktam arra gondolni hogy véget vetek az életemnek vagy beállok remetének. Sokszor amikor itthon vagyok akkor megszűnik minden gondolatom,érzésem és csak vagyok. Bámulok ki a fejemből. Ez valamilyen betegség?
2018. aug. 4. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, betegség...ma már a legtöbb ember magányos. És úgy tűnik te is közéjük tartozol. Eszméletlen egy világban élünk, ahol több mint 7 milliárdan vannak, az emberek mégis magányosak...
2018. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyik barátom szerint gyáva vagyok met menekülök a problémák elől. De az a vicc hogy nincsen olyan problémám ami miatt gondolnék az öngyilkosságra és általában megoldom. Nem menekülök. Ok nélkül van ez a depresszió illetve magányosság.
2018. aug. 4. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!