Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El lehet e azt fogadni, hogy...

El lehet e azt fogadni, hogy valószinüleg soha nem lesz párod?

Figyelt kérdés

Bele lehet ebbe törödni?

Hogyan lehetnék boldog,ha mérhetetlenül szeretethiányos vagyok,de nincs senkim aki szeretne?

Irgalmatlanul rossz érzés!



2018. aug. 5. 23:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem lesz párod? Fiatal vagy! A társkeresőket elveted? Egyszer poénból regisztráltam egy napra és tök normális leveleket is kaptam!
2018. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
32%

Te jó ég, hány ilyen kérdést írsz még ki?


Mit tettél annak érdekében, hogy legyen párod? Ha semmit, akkor el kell fogadni az eredményt, nem siránkozni.

2018. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Énnekem lehet hogy az utamba sodorták,csak én még nem éltem ezzel..bizonytalan vagyok vele kapcsolatban és más sokkal fontosabb dolgom van,mint pasizni,így valószínű nem lesz belőle semmi.
2018. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság beletörődésnek számít?

Ha igen, akkor beletörődtem, ilyen emberek között foglalkozni se kell velük..

F

2018. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy sok embernek nem volt barátnője, és éppen ezért kezdtek el olyat csinálni, amivel meg akarták mutatni hogy ők is "értékesek" a világ számára. Így jött létre sok találmány, könyv, és hasonlók is. A társadalomnak szüksége van az ilyenekre is.
2018. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
14-vagyok) És ha valakinek az lenne az egyetlen öröme az életbe ha szeretné valaki és tudja hogy semennyire nem értékes? Így meg nem is akarok az lenni...
2018. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, el lehet. Ezen az úton próbálkozom most én is. Nem mondom,hogy nincs olyan nap amikor ne lenne kegyetlen szar, és ne vonulnék el a sarokba sírni, de a többi része okés :D

Én is úgy voltam, vagyok, hogy nagyon durva szeretethiány, kb semmi fizikai érintés, ja nagyon rossz érzés.

De amúgy meg, rájöttem, hogy nagyon rossz, próbálkoztam is, de nem jött össze, hát mit csináljak, most nem lesz jobb attól, hogy folyton ezen stresszelek. Elkezdtem többet sportolni, magamat fejleszteni, olvasni, főzni, utazni egyedül, hobbikat csinálni, és jobb. Ha esetleg jön valaki időközben akinek kellek, akkor tök jó, ha nem akkor ez van, attól még élhetem az életem, csinálok mást amiben kiteljesítem magam.

2018. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 FüligJimmy88 ***** válasza:
49%
Kimutatták, hogy azok, akik nem tehetségesek valamiben (legyen az bármi, a matektól a vízalatti hegesztésen át a csajozásig/pasizásig), de rengeteget gyakorolnak, jobb eredményeket érnek el, mint azok, akik bár tehetségesek abban a valamiben, de keveset, vagy egyáltalán nem gyakorolnak. Miért írtam ezt le? Ott van ni: a csajozás/pasizás is ilyen. Lehet, hogy neked nincs benne tehetséged. Mert félénk vagy, bizonytalan vagy, stb. De ha kitartóan gyakorolsz, nagyon szép eredményeket érhetsz el. A menedzsmentben ismert egy úgynevezett GYELV-analízis: ez egy mozaikszó, GYengeségek, Erősségek, Lehetőségek, Veszélyek. Ezt egyéni szintre is le lehet vetíteni, ezt tudom neked javasolni mindenekelőtt, leülsz szépen, rászánsz annyi időt, amennyi kell, fogsz szépen egy lapot, négyfelé osztod és mindegyik szekcióhoz odaírod, jól átgondolva, hogy téged mik jellemeznek: GY-hez a gyengeségeidet, E-hez az erősségeid, L-hez a lehetőségeket... Veszélyek meg szerintem nincsenek, legfeljebb ha feladod. De ha eszedbe jut ilyen, azt is leírhatod. Szóval summa-summárum: nem, nem kell ebbe beletörődni. Nem SZABAD.
2018. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

5/18 : lány vagy?


miért, ha az egyből írsz neki?:DDDDDD kvara átlátszó :DD

2018. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Èn most kezdek barátkozni a gondolattal.

Rèmisztő!

2018. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!