Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El lehet e azt fogadni, hogy...

El lehet e azt fogadni, hogy valószinüleg soha nem lesz párod?

Figyelt kérdés

Bele lehet ebbe törödni?

Hogyan lehetnék boldog,ha mérhetetlenül szeretethiányos vagyok,de nincs senkim aki szeretne?

Irgalmatlanul rossz érzés!



2018. aug. 5. 23:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Aki vàgyik tàrsra, az szerintem nem tudja elfogadni , max beletörődik és semmit sem tesz érte- de ez lustasàg, nem elfogadàs.

Èn is nagyon féltem a magànytól. Introvertàlt vagyok, nem szeretek emberek közé menni, baràtokat sem igénylem, mindent összevetve jól megvoltam egyedül, viszont egy lelki tàrsszerű kapcsolatban mindig reménykedtem, hogy megtalàl az igazi szerelem. Sok csalódàs ért, de nem voltam hajlandó feladni, tettem érte és sikerült is megtalàlni a nagy őt. Egy netes tàrskeresőn akadtunk egymàsra:). Èn 6 hónapja voltam ott, túl több sikertelen próbàlkozàson, ő friss húsként 2 hete volt regisztràlva, nem talàlkozott senkivel. Ràírt 5 lànyra, 3 vàlaszolt is- ezek közt voltam én is. 1-2 levél utàn màr csak velem foglalkozott, beszélgettünk, randira hívott, talàlkoztunk:) Azóta, Most màr 8,5 éve együtt. 7 éve hàzassàgban is:)

2018. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Sajnos kénytelen vagyok egyre többször megszokni ezt a gondolatot.
2019. jan. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Utolsó én is.. De aki ezt írja, az írjon már egy kis magyarázatot. Nem azért csak kiváncsi vagyok :)

nem vagyok egyedül :(

2019. jan. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23-as, jó, leírom. Az alapvető probléma és ok a személyiségem, a tulajdonságaim. Ez konkrétan szorongásos betegségek, az úgynevezett szociális fóbia, meg általában véve is nagyon szorongó, aggódó természetű vagyok. Ezek minden bajom forrásai.
2019. jan. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
23-vagyok igen ez rám is igaz sajnos. Nekem pedig túl sok elvárásom van, és én KB milliókból keresem az egy kirekesztett lányt.
2019. jan. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!