Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mióta vagytok pár nélkül,...

Mióta vagytok pár nélkül, miért lett vége és mit éreztek most?

Figyelt kérdés
Barát,barátnő

2018. aug. 7. 13:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9. Nagyon sajnálom :( Kitartás!
2018. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Már lassan 4 éve. Online ismerkedtünk megy egy MMO-ban. Az elején minden mesés volt, a szokásos lángoló szerelem, de ahogy a hónapok múltak, kezdtek előjönni az ellentétek, amiket eddig vagy nem vettünk észre vagy nem akartunk észrevenni. Sok vita után ideje volt szakítani, és azóta se találtam senki mást, akihez közelebb kerülhettem volna.


Egy ideig nagyon fájt, mert hiányzott, és egyben egy jó barát is volt... Lassan túltettem rajta, mert tudtam, hogy ennek így kellett lennie, nem illettünk össze teljesen.


De attól még mindig hiányzik valaki, akivel hasonló barátságot tudnék kiépíteni, valamint nagyon hiányoznak az intim időtöltések, egymás karjaiban, egymásnak szépeket mondva, egymást boldogítva...


22/F

2018. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Még egy barátnőm sem volt ez már 20 éve így van, szomorú vagyok.
2018. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

5 hónapja.

Kidobott, mindenféle indok nélkül, de rátett az is, hogy sokat veszekedtünk, utána újrapróbáltuk még 2-szer, de nem sikerült, nem bírtuk egymást elviseli, két teljesen ellentétes ember vagyunk, ő mindig otthon ült volna, azt akarta, hogy én is ilyen legyek, én pedig mindig mentem, természetesen rá is szántam időt, de szerinte az kevés volt. Hímsoviniszta volt, nagyképű. Azt mondta soha nem fogom azt elérni, mint ő. Közben ő sem ért el semmit, csak pénzelte apuci, amiből volt jó autó meg jogosítvány. Parancsolgatott állandóan, nem úgy tekintett rám, mint, aki egyenrangú vele. Önző volt a ágyban is. A végén undorító és igénytelen is lett. Elegem lett, összevesztünk és végleg szakítottunk, azóta néha-néha keresget, hogy bocsássak meg neki, stb. De én nem tudok. Nem tűrök meg magam mellett egy hímsoviniszta, nagyképű, elkényeztetett férget.

Mit érzek most? Szabadságot, és egyben azt, hogy én soha nem fogok kelleni egy értelmes pasinak sem. Csupán a hobbimnak élek, semmi más nem érdekel már.

/L

2018. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

2 éve szarúl vagyok, de akkor még szarabbúl voltam :D


26f

2018. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azért lett vége mert tönkrementem lelkileg abban a kapcsolatban. Rossz emberről gondoltam,hogy ő számomra az 'igazi'.

Jelenleg nagyon magányos vagyok,és ez kissé elszomorítja a napjaim.

21/N

2018. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
En leszbikus vagyok. Kapcsolatom meg nem volt. Csak par probalkozasom volt. De sokan megalaztak. Nagyon naiv voltam, elhittem mindent mindenkinek. Biztam olyanokban akikben nem kellett volna. 26/L/L
2018. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

5 éve

Nem indokolta, csak elhagyott 15 év után.

Semmit nem érzek, szellemileg autonóm vagyok és teszek az egészre.

Immunis lettem az ilyen hülyeségekre és játszmákra. Tök nem érdekel, hogy lesz-e valaha párom vagy sem.


46F

2018. nov. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!