Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A kortársaim miatt vagyok...

A kortársaim miatt vagyok ennyire egyedül és magányos?

Figyelt kérdés

Szóval nem értem miért nem találok értelmes embereket a koromban, valamiért senki sem vágyik egy normális pasira aki megbecsüli és tiszteli a másikat. Aki érdeklődik, vevő lenne eljárogatni ide-oda. Persze nem ilyen szórakozóhely meg ilyenekbe mert ilyenekbe nem járok (mit a kortársaim) Én nem igazán iszom, iszonyú ritka az és akkor is keveset. Ezért se találom meg az olyan embereket akik képesek meglenni nélküle. Ha összejövetelt akarok szervezni akkor mindig kérdezik hova megyünk inni vagy mit hozzon mikor mondom nem kell semmi ilyen csak találkozzunk. Nincsen sok barátom mert nem egyeznek az érdeklődési köreink.

Én magamat kicsit idősebbenek és érettebbnek tartom a koromnál ezért elég nehézkes az ismerkedés is. Nem értem miért nem kell valakinek egy komoly, őszinte ember. Bár olyan lánnyal se találkoztam még aki olyan lenne mint én és éretebb lenne a többi tiniribinél. Vannak olyanok akik ezt állítják, meg ők "egyediek" meg "ők nem olyan lányok" de valahogy mindig kibújik a szög a zsákból és kiderül, hogy de, te pontosan olyan vagy.

Mit lehet tenni amikor ennyire egyedül és magányosnak érzi magát az ember? Elég reménytelen, hogy találjak olyan embereket mint én.. Hol lehetne komolyabb emberekre találni, akik szintén komoly embereket keresnek?


18/F



2018. aug. 7. 17:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy túl szigorúan itéled meg az embereket.Ismerek ilyet,aki arcról olvas, és azt aki komolytalannak lát,ignorálja.De neki sok csalódáson kellett keresztülmennie.Szerintem ritka ha rögtön rátalálsz egy olyan emberre aki minden szempontból szimpatikus.
2018. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hasonló helyzetben. Nekem neten sikerült találni párat.
2018. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%

Magad miatt és miattuk is!


Módszerem: Vezesd vissza minden problémádat magadra ill. amit nem tudsz befolyásolni azt engedd el!


Tessék a tied:

Mindenki azt mondja hogy keresd az érdeklődésednek megfelelő dolgot? Van ilyened?

-IGEN Miért nem mész? Ha ott vagy miért nem próbálkozol?

-NEM Lehet hogy túl sekélyes vagy, és benned van a hiba?


Ha annyira kellenek az emberek miért nem írsz itt rájuk? (HALLJA SZAVAM MINDENKI AKINEK ILYEN BAJA VAN)


Na de mielőtt azt hinnéd hogy én különb vagyok.. :| Nem.

Szívesen beszélgetek veled és mindenki mással aki rám ír! F/19

2018. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!