Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiuk, Férfiak nektek is...

Fiuk, Férfiak nektek is hiányzik az életetekböl egy barátnö?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt,de annyira szeretném.

Sokat szomorkodok ez miatt!

És te?



2018. aug. 8. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem hiányzik, de az egyedüllétnek is megvan a jó oldala, amit érdemes észrevennie az embernek, pláne ha egyedülálló.

Munkából hazajövök, 8 órámon túl vagyok és teljesen függetlenül azt csinálhatok, amire van időm otthon, vagy amit épp szeretnék csinálni. Nem szól bele senki, hogy miért csinálom pont azt, nem kell rohannom meló után intézni ezernyi ügyet, nem függök senkitől sem és amondó vagyok, a függetlenség is szerintem egy óriási ajándék.


Tény, az ember boldogabb, ha van társa, hiszen társas lények vagyunk, én sem tagadom, hogy így is baromira elvagyok, de boldogabb lennék, ha megtalálnám azt az egy embert, aki a másik felem, az én társam. De nem szabad elkeseredni sem, ha nem jön össze. Majd egyszer eljön ennek is az ideje. Tenni kell érte, nem feladni, de addig is élvezni kell a függetlenséget, mert az is egy ajándék, ha jól használja az ember.

2018. aug. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Of course ! :)
2018. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
20%

Csak akkor akarok barátnőt, amikor eldugul a WC

A fejével egész könnyen ki lehet dugítani

2018. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!