Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki volt már depressziós?...

Ki volt már depressziós? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy ki volt már és miért depressziós.

(Nem muszáj elmondani hogy miért csak kíváncsi vagyok)

Én is voltam már 1, lassan már másfél éve.

Én a volt barátaim miatt. Azt hittem hogy megbízhatok bennünk de végül kiderült hogy csak kihasználnak és elkezdtek szekálni. Végül úgy döntöttem hogy elegem van és ott hagytam őket hagy legyenek boldogok. 4 évig voltunk "barátok". Azután (tavasszal történt) nem voltak barátaim. Végül depisen, de kibírtam a nyárig a sulit. Végül nagy mázlimra, ősszel jött egy új lány a sulinkba. Össze barátkoztunk és már nagyon jó barátnők vagyunk :)



2018. aug. 14. 10:03
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én is depressziós vagyok. Már lassan 2 éve. Súlyosabban csak most kezdődött.
2018. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Természetesen egy depressziós is kérhet segítséget, de amit itt olvasok, az nem depresszió. Sokan állnak az élet árnyékos oldalán,de nem lesznek depisek. A depresszió az valami teljesen más, jobb, ha sosem tudjátok meg, milyen.
2018. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én még mindig az vagyok, örülök, hogy elmúlt a depid :)
2018. szept. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én is voltam

Mert csufoltak és trichotillomaniam volt

Meg bántottak engem mindenhol

2018. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#12 Te már csak tudod. Egy depressziósnak lehet betegségtudata ahogyan egy skizofrénnek is.
2018. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!