Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megkeressem még a lányt, vagy...

Megkeressem még a lányt, vagy inkább felejtsem el őt egy életre?

Figyelt kérdés

Három éve nyáron ismertem meg egy lányt, most már nyugodtan kijelenthetem, hogy életem eddigi nagy szerelmét... nem voltunk túl sokáig együtt mint pár, de nagyon sokat szoktunk beszélgetni minden formában, akkoriban úgy éreztem, hogy ő az igazi lelki társam. Aztán persze voltam olyan hülye, hogy egy kis apróság miatt megsértődtem és elengedtem magamtól... azóta már elkerült egy másik városba és csak párszor beszéltünk facebookon. Volt azóta kapcsolatom pár másik lánnyal is, de egyik sem volt igazán komoly.

Szerintem talán már soha többet nem jutott volna komolyan eszembe, ha múlt pénteken nem mentem volna el egy kirándulás keretei között ahhoz a tóhoz, ahol az első randin találkoztunk (nem tudtam egyébként arról, hogy az a hely is része lesz a programnak). Azóta viszont szinte csak rá tudok gondolni, és nagyon szeretném valamilyen formában visszakapni őt... Szerintetek van még értelme egyáltalán üzenetben megkeresni, vagy engedjem el őt örökre? :(

21/F



2018. aug. 14. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Don't miss your chance. Ha nem beszelsz vele/talalkozol vele sose tudod meg hogy mivan. 3evig nem bevallani hogy szereted?na az aztan sok idő,remenykedni lehet max,hogy nem kotottel ki a friendzoneban.
2018. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából tudott róla hogy mit érzek iránta, pont ebből voltak problémák akkoriban. Talán túlzottan is szerettem volna együtt lenni vele, ő meg annyira nem akarta elsietni a dolgot, és ebből támadt egy kis nézetkülönbség.. én hülye meg inkább elengedtem magamtól.
2018. aug. 14. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megérhet, max nemet mond, de legalább megadtad magadnak az esélyt. Viszont, arra készülj fel, hogy változhatott azóta a személyisége. Lehet nem olyan lesz mint amilyennek anno megismerted.
2018. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ettől félek én is, meg igazából azt se tudom, hogy van-e barátja... mert az úgy nem sokat érne, lelki szemetes másnál is lehetek :/
2018. aug. 14. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én voltam egy szinte megszólalásig hasonló szituációban, csak én a lány voltam a sztoriban, de egyébként ebben a felállásban. Az első két évben iszonyat sokat gondoltam arra, hogy mi lenne, ha mégis megpróbálnánk, meg hogy lehet, hogy ezzel baromi nagyot hibázok, hogyha kihagyom, de a távolság miatt eleve lehetetlen volt az egész. Igazából nem hiszem, hogy mostanság el fogom felejteni így szingliként, mert eléggé meghatározó élmény volt a megismerkedésünk, főleg hogy "első szerelem", majd akkor halványul el max. ha lesz egy tartós, hosszú párkapcsolatom. Egyébként egyszer kiderült (mikor épp nem volt barátnője), mert mi is néha írogattunk egymásnak, hogy ő is gondol még rám, és arra, hogy megpróbálhatnánk. Annyi a sztori tanulsága, hogy nem tudhatod pontosan, mi van a másik oldalon. Semmi óriási baj nem történhet, ha egyszer megbeszélitek, inkább, mint hogy kihagyd, és mindketten még hónapokig-évekig agyaljatok rajta.
2018. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!