Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ebből szakítás lesz?

Szerintetek ebből szakítás lesz?

Figyelt kérdés
Barátommal 4,5 éve vagyunk együtt. Mostanában annyira elegem volt a negativitásából meg, hogy folyton elvette a kedvem, hogy inkább eljöttem tőle haza addig se kelljen vele foglalkozni, de mégis hiányzott aztán ott volt az a pont, hogy feltételeket kért tőlem, mondtam neki, hogy bocs de inkább vége.Aztán engedett és újra itt vagyok már vele egy ideje, de nem tudta tartani azt amit kértem, hogy ne legyen ilyen negatív, szóval úgy elment a kedvem hogy aludni se tudok. Zavar az is, hogy rámeröltetett dolgokat, ennyiből ő is tartsa be amit ígért. Szar ki mondani, de szívesebben tölteném most mással az időmet.
2018. aug. 20. 05:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerelemben nincs helye a zsarolásnak mert akkor az már nem szeretet.

Szerintem igen, vége.

2018. aug. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor minek kuncsorogja vissza mindig magát?
2018. aug. 20. 06:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Megszokásból.
2018. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Havasy Dániel válasza:
Vannak pesszimista emberek. Én is az voltam. Csináljatok valami emlékezeteset, ami örökké be ég a fejébe, és örömmel tekint rá. Nekem ez a dolog az volt, hogy barátnőt találtam, de ebben az esetben nem tudom, mi a leghatásosabb. De az biztos, hogy ha 4,5 éve együtt vagytok, meg tudjátok oldani. Kár lenne ennyi időt a semmiért elpazarolni.
2018. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, már alakult a helyzet
2018. aug. 30. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!