Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normálisnak számít az az...

Normálisnak számít az az ember, akinek nincs kedve ÉLNI?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akinek gyakorlatilag semmi céljai nincsenek az életben, semmit nem akar elérni vagy egyáltalán csinálni akármit!!

2018. aug. 25. 21:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, nagyon igazad van. 😂😂 imádom ezt az "a ti bajaitok semmik" dumát. Nem normális, ha valakinek nincs kedve élni, de ettől nem lesz szánalmas! Bocsássa már meg a világ, ha valakinek 5-10-15-20 év depresszió után nincs nagy kedve a holnaphoz, de olyanok nagyon okosan kritizálják és beszélnek neki hülyeségeket, akik egy napig nem voltak ebben az állapotban.

Mert hát szerintük mindenkinek vannak problémái.

Jahh, csak rohadtul nem ez a lényeg. De ezt már nem dolgozzák fel. Volt, hogy rengeteg súlyos problémám volt, de nem voltam depressziós, és átélhettem a különbséget, mert amikor depis vagy, egy alma felvágása olyan leküzdhetetlen feladat, mint megyógyulni a rákból.

Éreztem a különbséget, és ég és föld.

2018. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem számít normálisnak, de szerintem nem vagyok egyedül akinek az indokok között a rossz, idióta emberek is benne vannak.
2018. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!