Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki a testi...

Van itt olyan, aki a testi gátlásai miatt nem mer/szeret bulikba menni és társaságba járni?

Figyelt kérdés
Akárhányszor (nagy ritkán) elmegyek egy-egy fiatalosabb helyre, mindig görcsbe rándul a szívem amikor látom azt a sok-sok fiatal, érett, szexi csajt akik szinte kivétel nélkül min. velem egymagasak (170 vagyok) és a sok +180-as izmos (valószínűleg nagyobb farkú) pasit, akik mellett nem rúghatok labdába. Alacsony, sovány, kisfarkú vagyok ezernyi egyéb hibával a beszédemtől kezdve a stílusomon át a méretemmel bezárólag. Ilyenkor az életkedvem is elmegy és úgy érzem magamat, mint megszeppent óvodás a felnőttek bulijában. Egy éretlen genetikai hulladék vagyok és utálom a testemet, ami a személyiségemet is tönkretette. Természetesen emiatt barátnőm sem volt sose. Feszélyezve érezném magamat egy buliban/koncertben, miközben nézem, hogyan csókolóznak szenvedélyesen a nagymellű, formás, szép 170-es bombázók a +180-as jóképű, adonisz testű álomkanokkal. És azt gondolom magamban, hogy "Jól el lett cseszve az életem és soha ilyen pajzán élvezetekben nem lesz részem." Van aki hasonlóképpen érez, mint én?

2018. szept. 1. 00:09
1 2
 11/13 he84 ***** válasza:
Nyugi kérdező! Inkább olvasd és kövesd a rendes válaszokat az enyémmel együtt, ne legyél ilyen rossz modorú, attól nem lesz jobb! A trollokkal meg ne foglalkozz!
2018. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#13: Így is teszek, csak szúrja a szemem, hogy ilyen éretlen h***egyerekek még az iskolakezdés előtt unaloműzés céljából szétoffolják a kérdésemet. Köszi egyébként a normális kommenteket.
2018. szept. 1. 14:03
 13/13 he84 ***** válasza:
11-es vagyok, nem 13-as. Na meg nekem látszik a nevem, aszerint is lehet szólítani. Egyrészt nem tudod gyerekek off-olnak-e szórakozásból, másrészt bárki bármiért off-ol, ne foglalkozz vele. Ha ilyen hirtelen haragú vagy és leszel, az nem jó.
2018. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!