Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magyarországon sok szép nő...

Magyarországon sok szép nő van ez tény. De miért fontos a nőknek hogy jól nézzenek ki?

Figyelt kérdés
Szerintem azért mert nem akarnak rossz körülmények között,szegénységben élni.Ha jól néznek ki,nagyobb eséllyel találhatnak maguknak egy jómódú férfit és nem kell nélkülözniük.De egy olyan nő,aki például el van hízva be kell hogy érje egy szegény férfival is,vagy válogathat ő is,de nem biztos hogy találni fog egy jóképű,jómódú férfit,hiszen egy jómódú férfi is tud válogatni és nem biztos hogy egy elhízott nővel össze akar jönni.Nektek mi a véleményetek?
2018. szept. 21. 20:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Instagram, smink jobban divatba jött. Magasabb a társadalmi elvárás külső terén.
2018. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mo. versenynép, a nők egymás szépségével, rondaságával versenyeznek egyaránt.
2018. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Szerintem nem versenyeznek,hanem szeretnének biztonságban,jólétben élni és ezért fontos nekik a külsejük.Ha jól néznek ki,még egy milliomossal is összejöhetnek akár.Nem azért tanulnak,sportolnak,edzenek,öltöznek csinosan hogy aztán szegénységben éljenek és nélkülözzenek.Azzal,hogy jól néznek ki,a jómódú férfiak figyelmét szeretnék magukra felhívni.
2018. szept. 21. 21:21
 14/25 anonim ***** válasza:
94%

De ehhez alapból pénz kell, cica. És nem minden nő szeretne a pénzért cserébe akármit megcsinálni. Én még szerelemből sem dugatom seggbe magam, nemhogy pénzért.


Plusz úgy mondod, mintha minden magyar férfi Forbes listás lenne.

2018. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem minden férfi jómódú,de azért vannak jómódú férfiak és ezt ti nők tudjátok.Ha jól néztek ki,nagy eséllyel szerezhettek is egyet magatoknak.Igazad van,hogy ahhoz is pénz kell hogy jól nézz ki,de megéri ha utána többször annyi pénzetek lesz.Amit magatokra költötök,az sokszorosan megtérülhet ha találtok egy gazdag pasit.
2018. szept. 21. 21:47
 16/25 anonim ***** válasza:
91%

"Nem azért tanulnak,sportolnak,edzenek,öltöznek csinosan hogy aztán szegénységben éljenek és nélkülözzenek."


Ez igaz. Ezért is tanultam rengeteget, hogy ne kelljen függenem egy gazdag baromtól, hanem én is meg tudjak élni egymagam magas színvonalon. Ne az legyen, hogy 35-40 évesen már kiöregedtem és le vagyok cserélve egy szebbre. Ne az üres fejemért tartson. Ennek ellenére heti 4x este elmegyek edzeni, hogy NEKEM tetsszen, hogy kerek a fenekem, hogy beleférek az adott ruhaméretbe. Ugyanezért viselek csinos ruhákat, természetesnek ható sminket. Belenézek a tükörbe és csinosnak, határozottnak és szexinek akarom érezni magam.

Őszintén? Nyilván nem fogok összejönni így egy elhízott, 6 általános iskolát végzett munkanélkülivel. Viszont ezt nem azt jelenti, hogy csak a milliomosok jöhetnek szóba, a lényeg annyi, hogy el tudja saját magát tartani a saját fizetéséből.

2018. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
De a gazdag pasi pénze nem az én pénzem, és mondom, gusztustalanságokat kell művelni érte. Sokkal inkább dolgozok, mint hányjak magamtól meg attól, akinek hagyom, hogy pénzért megerőszakoljon.
2018. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Persze, természetesen, a nők mindent azért csinálnak hogy a férfiaknak tetszenek! Véletlenül sem azért tanulunk vagy edzünk hogy értelmesebb és egészségesebb emberek legyünk, nem! Azért tesszük hogy a szőke herceg minket válasszon és utána életünk végéig kitartson minket, mert minden nő egy aranyásó, nemde?
2018. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Metionin ***** válasza:

Nekem azért fontos hogy saját magam számára jól nézzek ki, mert úgy érzem magam jól. Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenki más szemében is jól nézek ki. Nekem tipikusan olyan arcom van, ami vagy nagyon tetszik valakinek, vagy bűn rondának találják, középút nem volt még.

Az elméleted ott hibás, hogy napjainkban a nőknek is van lehetősége tanulni, dolgozni és saját pénzt birtokolni. Amíg a megélhetésük függött a férfitól, addig lehet hogy helytálló lett volna de így már nem az, hiszen normális kapcsolatban mindkét fél dolgozik, nem kell egyiknek a másik erszényére alapoznia az életbenmaradását.

2018. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A legszebbek az orosz lányok kik az ágyban mint az oroszlánok.
2018. szept. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!