Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magyarországon sok szép nő...

Magyarországon sok szép nő van ez tény. De miért fontos a nőknek hogy jól nézzenek ki?

Figyelt kérdés
Szerintem azért mert nem akarnak rossz körülmények között,szegénységben élni.Ha jól néznek ki,nagyobb eséllyel találhatnak maguknak egy jómódú férfit és nem kell nélkülözniük.De egy olyan nő,aki például el van hízva be kell hogy érje egy szegény férfival is,vagy válogathat ő is,de nem biztos hogy találni fog egy jóképű,jómódú férfit,hiszen egy jómódú férfi is tud válogatni és nem biztos hogy egy elhízott nővel össze akar jönni.Nektek mi a véleményetek?
2018. szept. 21. 20:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen kérdéseket elnézve, inkább semmilyen férfit se akarok.
2018. szept. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
92%
Én pl fiatal nő létemre viszonylag jól nézek ki, bár szerintem egy fiatal nőnél ez nem nagy teljesítmény. Nem vagyok tökig kisminkelve, nem hordok feszülős ruhákat, pitsanadrágot, melltartó hosszságú felsőket. Így is megnéznek a férfiak az utcán és bár megtehetném, hogy ész nélkül keresek valami phaszkalap papucsot (egyébként valószínűleg már rég találtam volna egyet, ha megfelelően gátlástalan lennék), aki majd eltart a szép pofimért cserébe, inkább tanulok reggeltől estig, mert mellesleg orvostanhallgató vagyok. De nyilván csak hülyeségből vagy hóbortból tanulom hülyére magam már évek óta, mert úgyis csak és kizárólag az az egyetlen motivációm, hogy egy pasi majd eltartson és béemvéje is legyen és minden szart megvegyen nekem, hétvégente pedig trópusi szigeteken süttethessem magam az ügyelet helyett. Meg a nagy lóphaszt.
2018. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ez egy orbitális baromság, de komolyan, abból is az egyik legnagyobb, amit az elmúlt időszakban olvastam. :D
2018. szept. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
22-es fogadok hogy nem egy buszsofőrrel vagy villanyszerelővel vagy biztonsági őrrel fogsz összejönni.Te szép és okos,diplomás lány,biztosan fontos azért neked,hogy a párod is jól nézzen majd ki és legyen neki is legalább egy diplomája legalább a későbbiekben.
2018. szept. 23. 08:19
 25/25 anonim ***** válasza:
#24 nyilván nem egy primitív, alkesz szakmunkással vagy egy szotyihéjat köpködő, hálós atlétás prolival fogok összejönni, de szerintem ez nem valami hű de meglepő dolog. Nekem személy szerint abszolút nem az a fontos, hogy "jól" nézzen ki egy férfi, a mai férfi divattól pl röhögőgörcsöt kapok, nem jönnek be a felfújt izmok, a szűk farmer, a fuksz és a feszülős ing és úgy általában az, ha egy féfi minden hétvégéjét a plázában tölti shoppingolással. Persze nincs gond azzal, ha valakinek ez tetszik, mindenkinek más az ízlése, nem vagyunk egyformák. A személyiségre vonatkozóan viszont sokkal magasabbak az elvárásaim, tényleg fontos, hogy egy férfi okos, értelmes, talpraesett legyen. Nem az a lényeg, hogy mivel foglalkozik, szakmától függetlenül lehet valaki intelligens és jó ember vagy egy tahó proli.
2018. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!