Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, ha óriási a...

Mit tehetnék, ha óriási a szeretetéhségem?

Figyelt kérdés

Rettegek az árulástól, akár baráttól,akár szerelmemtől, családtagtól...


Kevés barátom van,sőt,nagyon kevés.


Mindig velem szakítottak a barátaim, és mindet szörnyű nagy veszteségként éltem meg. A becsületemen esett csorba, mi az hogy nem kellek valakinek. Ezeket nagyon nehezen fogadtam el.. Úgy éreztem, hogy én mindig nagyon igyekeztem, és ezt az igyekezetet nem értékelték. Mit tehetnék a jellemem változása gyanánt? Hogy erősebb legyek?


25/L


2018. szept. 23. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ugyanebben voltam/vagyok én is.

Azért így írom, mert valójában nem változtam meg, ugyanaz az ember vagyok, csak megerősödtem lelkileg (valamennyire).


Próbálj meg úgy hozzáállni az új kapcsolataidhoz, hogy nem éled bele magad. Tudom nehéz, de próbáld meg lesz, ami lesz alapon. Ne állíts elvárásokat sem felé, sem a kapcsolat felé. Az idő úgyis megoldja. Hogy jól kijöttök, hogy megbízható, az úgyis kiderül. Csak légy óvatos és megfontolt.


Ezzel együtt is lehet kedvesnek, barátságosnak lenni, csak óvd magad az esetleges csalódástól. Ha valakinek fontos vagy, úgyis kitart melletted.

2018. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Önismereti tréning, ami hatásos tud lenni. Érdemes állatmenhelyen is önkénteskedni, ahol a szeretetedet átadhatod az arra valóban vágyóknak, cserébe felelősséget tanulsz.
2018. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lány.. kezdetben igazaból össze akartam jönni vele de tisztázódtak a dolgok, még az exébe volt szerelmes, nem tudta eldönteni mit is akar.. szóval úgy voltam vele ezt nem erőltetem.. de mivel nagyon kedveltem és sokat is lelkiztünk, tudtam jól, hogy szüksége van szeretetre, törődésre, figyelemre. Próbáltam ezt megadni neki.. Önzetlenül, csupa szeretettel, mert egyszerűen szüksége volt rá. Semmi hátsó szàndékom nem volt. Úgy tekintettem rá, mint barátra vagy mint a húgomra. Aztán.. egyszer csak bumm.. nem foglalkozott velem. Teljesen elhidegült tőlem.. és ez lesokkolt. Becsapva éreztem magam. Azóta nem is tudok megbízni senkiben. Nem tudom elhinni, hogy bàrkinek is szüksége volna a szeretetemre.. mert ott volt ez a lány. Akinek tényleg kellett a szeretet.. csak nem az enyém.


Vágyom rá, hogy szeressenek de igazából én már attól is jól érzem magam ha szerethetek.. csak hát.. màr nem merek szeretni.. pedig hatalmas szívem van..


24F

2018. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!