Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gyász miatt elhanyagol, mit...

Gyász miatt elhanyagol, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom (22F),, akivel kiegészítjük egymást, és nem tudunk a másik nélkül élni, most gyászol. Egy hete meghalt a házikedvence és azóta nem beszélünk és nem is találkozunk. Üzeneteimre se nagyon válaszol. Tudom, hogy ez egy szörnyű dolog, aminek időt kell hagyni, de lehet, hogy már sosem lesz olyan a kapcsolatunk, mint ezelőtt? Nagyon depressziós, sehogy nem tudok vele találkozni és beszélni sem.

Tudom, ha úgy érzi egyedül akar lenni, akkor legyen, de nagyon rossz, hogy tudom milyen állapotban van és rendkívül elszomorít, főleg az, hogy nem tudok rajta kicsit sem segíteni. Minden egyes nap kínszenvedés nélküle.

23L



2018. okt. 4. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Ennyire önző vagy, vagy szerelmes vagy belé?
2018. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Hagyd békén ilyenkor az adott embert. Jelentkeztél, nem reagál. Tartsd tiszteletben a gyászát..
2018. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak nem birom elviselni, hogy szenved, mindenáron szeretném ha kicsivel jobban érezné magát. Ha ő szenved, én is. Sosem éreztem iránta semmi ,,olyat’’, és nem is fogok.
2018. okt. 4. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy most utalni fogtok, DE "egy hete meghalt a hazikedvence es azota nem beszelünk es nem is talalkozunk." Ez azert kicsit tulzas. Nagyon szeretem az allatokat, de, ha elpusztulna a nyuszim, attol meg nem fordulnek el a legjobb barataimtol, söt, minel többet akarnek velük lenni, persze nem vagyunk egyformak. Meg ha gyerek kora ota vele elt is az az allat akkor Sem ertem, hogy emiatt veled miert nem akar talalkozni. Lehet, hogy mas baja is van, ami veled kapcsolatos?
2018. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én csak arra tudok gondolni, hogy nem voltál kellőképpen tapintatos az eset kapcsán és megbántottad. Vagy valami mással... a gyász az egy dolog, de ez a "hagyjál már" viselkedés, ez minden, csak nem az.
2018. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Komoly párkapcsolatban élek 8 éve és nem, még mindig nem vagyok szerelmes a legjobb barátomba.

Sokat olvastam a témával kapcsolatban, és mindenhol azt írták, hogy nem szabad teljesen magára hagyni a gyászolót. Ezért is féltem, nem akarom, hogy annyira depressziós legyen, hogy már többé az életben ne legyen kedve semmihez. Eddig minden nap talàlkoztunk, beszèltünk, teljesen egyformák vagyunk, mint az ikrek.

2018. okt. 4. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
A legjobb barátod kissé gyagyás. Még a 6 éveseknél is ez furcsa lenne.
2018. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!