Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, hogy az iskolába...

Mit tehetnék, hogy az iskolában az osztálytársaim ne nézzenek levegőnek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen fogalmam sincs mi történt, tavaly még mindenkivel jóban voltam, mára meg ha hozzájuk is szólok flegma választ kapok, “jobbik” esetben nem is válaszolnak.

Nem hivnak sehova, előttem tervezik, hogy hova mennek kajálni stb., de senki sem érdeklődik. Ha mesélek valamit (dzintén jobbik esetben) vegighallgatnak, azután meg csak áttérnek másik témára, mondván, hogy elmondtam a magamét, de senki sem érdeklődik.

En probaltam erdeklodni, probaltam nyitni, de csak flegma megjegyzeseket kapok visdza. Nem tudom miert. Most ugy erzem mar, hogy en lehetek a hibas, de a sulin kivuli barataimmal mind joba vagyok, ugyanolyan a viszonyunk. S mint emlitetttem tavaly jóba voltam az osztalyommal.

Mit tehetnek? Már nagyon nem birom elviselni minden nap...

mar sajnos meg is latszik rajtam a jelenlegi helyzet. Romlanak a jegyeim, oran feldzolitanak es besokkolva nem jut eszembe semmi. Remege szokott ramtorni oran vagy otthon vagy barhol. Tavaly nem voltak ilyen gondol, legalabbis jeles eredmennyel vegeztem, de most meg 2-es 3-asra lecsusztam emiatt... de mindegy, valojaban ez a legjelentektelenebb resze a tortenetnek.

Elore is koszonom es nagyon orulnek a tanacsoknak!



2018. okt. 8. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert félénk vagy.
2018. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!