Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek van olyan hogy...

Szerintetek van olyan hogy valaki túl jó az élethez?

Figyelt kérdés

Sokszor azt érzem hogy ez az élet nem nekem való. Túlságosan jó lelkű vagyok, segítek akinek csak tudok. De utána meg szidnak, bántanak, bele rúgnak a lelkembe. Leginkább a családtagjaimra igaz ez, ők csinálják ezt velem. Meg a volt munka adóm is ezt csinálta, amikor felmondtam mert kihasznált, utána vagy 10 percig üvöltött és szidott. Pedig ő nem fizetett rendesen meg feketén dolgoztatott.

És ilyenkor amikor bántanak nyilván próbálom védeni magam, de utána meg én érzem magam rosszul hogy miket mondtam.


Már nagyon úgy érzem hogy nem nekem való ez az élet, és nagyon sokat szenvedek, mostanában van hogy olyan szomorú vagyok néhány dolog miatt hogy el kezd fájni a szívem.

Senki nem szeret engem, nagyon rossz érzés. Régebben jól éreztem magam egyedül, szerettem sportolni de már nem annyira, semmiben nem találok már örömet... :(


Köszi aki végig olvasta, és válaszol, bocsi hogy ezzel fárasztottalak! :)

21 éves fiú vagyok.


2018. okt. 24. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
egoval nincsen probléma azt látom.
2018. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel ezeket a dolgokat ennyire.
2018. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Szenté ne avassunk? 😀
2018. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Most ez lehet hogy úgy tűnik hogy beképzelt vagyok, de nem. Lehet hogy így olvasva máshogy tűnik.


Mi a válaszotok az első kérdésemre?

2018. okt. 24. 23:12
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Inkább túl jó az emberekhez. Meg kell válogatnod, hogy ki érdemli meg és ki nem.

Tudni kell nemet mondani. Ezt mondjuk nekem is gyakorolni kell, mert én is kb. mindenkinek segítek, akinek tudok, sokszor meg sem érdemlik.


20/L

2018. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok,bárkinek segítek,akinek szüksége van rá.Sokan ki is használtak az elmúlt pár évben.Év végéig még ilyen leszek.

Ha ez idő alatt senki sem akar ki... velem,akkor maradok ilyen,ha nem,akkor aki a jövőben keresztbe tesz nekem,azt keményen megsz.... aztán még egyszer...aztán még egyszer...


23f

2018. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hogy kicsit nyersebben fogalmazzak: életképtelenek vannak. Én is az vagyok. Én nem ilyen téren vagyok gyenge, mint te, de igen, vannak olyan emberek, akik nem életrevalóak. Én nagyon nem vagyok az. Ha nem lennénk intelligens élőlények, akkor én meghaltam volna már, mivel a természetes szelektáció elér, de sajnos a civilizáción belül életben lehet maradni, így szenvedhetek, juhhé... Szóval igen, vannak olyan emberek, akik nem életrevalóak.


Egyébként rád ez még azért nem feltétlenül igaz. Összekaparhatnád magad és szerezhetnél magadnak egy barátnőt, aki szeretne és akkor máris jobb élted lenne, mert gondolhatnál arra, hogy mindenki bekaphatja, az egyetlen személy, aki neked fontos, ő szeret téged és az a lényeg. Szóval szerintem szedd össze magad és akkor jobb lesz.


Minden jót és sok sikert! Kitartást!

2018. okt. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Neharagúdj de ha az életben egy asztalnál csak a kérdést vetnéd fel, már nem is hagynám hogy ezt kifejtsd, mert már önmagában baromság és ellentmondás maga a kérdés is!
2018. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de miért hagyod kihasználni magad?
2018. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Te vagy az a kedves lábtörlő, ami mindig rendelkezésre áll, ha mocskos a bakancs. :)


Nézd, úgyis sokan lesznek, akik utálni fognak, úgyhogy tanulj meg kiállni magadért.

Nem lehetsz mindig mindenkivel kedves.

Nem mondhatsz igent minden kérésre.

2018. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!