Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Veletek is volt már olyan,...

Veletek is volt már olyan, hogy a magány kezdett felemészteni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ti is éreztétek ezt?


Hogy senkitek se nincs akikkel elmehetnétek szórakozni vagy akik a nehéz időkben ottvannak nektek.

Kelltetek már úgy fel, hogy a magány majd felemészt? Hogy már nincs bennetek semmi amit éltnek lehet nevezni.

Hogy egyedül vagytok ebben a hatalmas világban és nem értitek azt, hogy miért nektek jut a sok rossz? Nem értitek, hogy miért pont ti szenvedtek?

Egy olyan élet ahol csak fájdalom és a keserűség jutott nektek? Megpróbáltatok változtatni a helyzeteteken? De nem változott és a rosszabbik esetben csak rosszabb lett a helyzet?


Nem értem, hogy mit csinálok rosszúl.

Rossz családba születtem vagy szimplán rossz környezetbe?

Minden reggel mikor fellkelek akkor a szívem hírtelen elkezd hevessen verni és érzem azt, hogy nagyon fáj.

Jönnek az ünnepek és az emberek ajándékkal lepik meg a szeretteiket.

Nehéz így minden nap felkkelni és élni.

Egy olyan élete ahol egy senki vagyok, ha meghalnék azt senki sem vennè észre. Nem sajnáltatni akarom magam bármennyire is úgy látszik, csak le írtam amit érzek és gondolok.


2018. nov. 1. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmiben élek, sokszor éreztem ezt. De leginkább az tud elszomorítani hogy rájövök:a fiatalsagom nagy része elmúlt. Nem élveztem a 18 évemből szinte semmit. Nincsenek emlékeim, lassan már igaz barátaim se. A sok magány viszont még pozitív hatâssal is van râm. Lassan megismerem magam, és az érzéseim. A sok magány megtanít a kellő közömbösségre. Konkrétan alig ismerek olyan embert, akinek nem lenne valami önértékelési gondja. Valaki túl sokra tartja magát, holott nincs mire, mások pedig bármit tesznek, nem képesek értékelni azt amik ők maguk. Nekem úgy érzem nincs ilyesfajta problémám.
2018. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna :/
2018. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, lassan 18 évemből én se éleztem szart se.

Csoda ha ennyi öngyilkos van mostanság..?

2018. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!