Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Veletek is volt már olyan,...

Veletek is volt már olyan, hogy a magány kezdett felemészteni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ti is éreztétek ezt?


Hogy senkitek se nincs akikkel elmehetnétek szórakozni vagy akik a nehéz időkben ottvannak nektek.

Kelltetek már úgy fel, hogy a magány majd felemészt? Hogy már nincs bennetek semmi amit éltnek lehet nevezni.

Hogy egyedül vagytok ebben a hatalmas világban és nem értitek azt, hogy miért nektek jut a sok rossz? Nem értitek, hogy miért pont ti szenvedtek?

Egy olyan élet ahol csak fájdalom és a keserűség jutott nektek? Megpróbáltatok változtatni a helyzeteteken? De nem változott és a rosszabbik esetben csak rosszabb lett a helyzet?


Nem értem, hogy mit csinálok rosszúl.

Rossz családba születtem vagy szimplán rossz környezetbe?

Minden reggel mikor fellkelek akkor a szívem hírtelen elkezd hevessen verni és érzem azt, hogy nagyon fáj.

Jönnek az ünnepek és az emberek ajándékkal lepik meg a szeretteiket.

Nehéz így minden nap felkkelni és élni.

Egy olyan élete ahol egy senki vagyok, ha meghalnék azt senki sem vennè észre. Nem sajnáltatni akarom magam bármennyire is úgy látszik, csak le írtam amit érzek és gondolok.


2018. nov. 1. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Az életet ugy kell elkepzelni mint egy nagy üres fehér lapot. Neked kell teleirni.


Akit felhivnak, akihez mennek, az már tett valamit az asztalra

2018. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni. Mindenki életében volt már ilyen.

Gondolj arra : ez is el fog múlni :)

Próbálj meg meditációval foglalkozni, az segít :)

2018. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagy te senki, te is valaki vagy! ;)
2018. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Igen, ugyan ez a helyzet, de nem csak felkeléskor, KB e-miatt nem alszok.. Mindegy, azért olvasd el az egyik kérdésemet, és látod nem vagy egyedül.. Azért te ne öld meg magad.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..

2018. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kéz :)

19 éve vagyok ebben a helyzetben, szóval nem igazán akar elmúlni.

Köszönöm a kedves válaszokat.

2018. nov. 1. 21:47
 6/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.. Én 17 vagyok, ma-holnap 18, de soha nem volt senkim, még barátaim se. Azátán meg ha merész lennék ráírni valakire akkor is mind ribi, vagy lecserélnének úgy is.. Senkinek se kell már az igazi szeretet, és nem tartanak ki senki mellett egy életre. Így pedig semmihez nincs is kedvem amúgy,elég rég óta. Szóval nem vagy egyedül :) Bár most ide inkább sad face.. Azt hiszem..
2018. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én is ezt tapasztaltam, hogy sokan komolytalanok a kapcsolathoz illetve egy bizonyos idő után elhagynak stb. Azt is kezdem észrevenni , hogy akinek van pénze csak azt veszik emberszámba.

utálom a pénzt és utálni is fogom.

Én mindég is egy szerető családra vágytam. De majd a következő életemben :DD

2018. nov. 1. 21:59
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
4-es vagyok)) Őszintén szólva én nem akarok családot, egyedül egy barátnőt de azt örökre. Semmi házasság meg gyerek meg ilyenek, az nem érdekel, csak kell valaki akiért még élhetek, és fordítva... Vagyis kellett volna.. Feladtam. Túl depressziós vagyok én már ehez.. És szerencsétlen. Már csak a páwák kellenek..
2018. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt az időszakot sokan átélik és általában csak átmeneti..viszont sokat segíthet is , hogy megtaláld önmagad megtaláld azokat az embereket akik mellett majd végre nem érzed egyedül magad.
2018. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
4-es vagyok)) 9-es, szerintem is így van, viszont ha engem veszünk példának, akkor csak egy újabb indok, és a között is a leg erősebb az életem feladására. Aki depressziós és már tényleg elég mélyen van, annak nem olyan egyszerű.. Főleg én nem is próbálnék leszólítani senkit, egyrészt tuti elutasítás amit nem bírnék, másrészt pedig nem szeretem az ilyen nyomulást, szerintem a legjobb neten megismerni valakit, ott se egyből bejelölni, hanem itt-ott beszélgetni vele, kicsit megismermi, aztán folyt. köv.
2018. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!