Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok és elfáradtam,...

Egyedül vagyok és elfáradtam, te mit tennél?

Figyelt kérdés

Az ember egyik lábát teszi a másik elé, kipipálja az egyik feladatot a másik után, elfogadja, hogy az van, ami van. De néha eljön a pont, amikor megáll egy pillanatra, és maga is belátja: elfáradt. Nagyon.



Így, többes számban, amiben az a lényeg, hogy együtt. Egyedül is tudok küzdeni a végtelenségig. De már végleg elfáradtam.



Mert amit én érzek, az a magány és az elkeseredés, az a vágy, hogy legyen valaki, aki megölel és azt mondja, nincs semmi gond, itt vagyunk egymásnak és megoldjuk.


Biztos az ünnep hozta ki belőlem ezt az érzést, talán az év végi leeresztés is benne van, a testi-lelki, mentális kiürülés, hogy már nem esik jól mosolyogni. Jön az ünnep, a szereteté, a családé, az összetartozásé, és én félembernek érzem magam. Nem, úgy általában nem ezt gondolom magamról, nem hajtom mindenáron a helyzeteket, hogy találjak magamnak végre egy barátnőt. De most valahogy úgy beleégett ez a gondolat a tudatomba, hogy nem hagy nyugodni. Be kellett látnom, hogy nem esik jól egyedül lenni. Megoldom, de nem tetszik így.



24



2018. nov. 3. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Azzal foglalkoznék, ami örömet okoz és utána könnyebb nyitni mások felé, ismerkedni.
2018. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én érzem , tudom és sajnálom. Pontosan én is magányos vagyok , családomob kívül nekem sincs senkim igazán nem kaptam semmi olyan szeretetet ami magas lenne. Nem vagy egyedül . 20F
2018. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez a helyzet.

Nekem csak anyám és egy tetsvérem van de velük nem vagyok túl jóban.

Közeleg a születésnapom és egyedül leszek, illetve nem várom az ünnepeket mert a családról szól meg a szeretetról és én nem tudom milyen egy szerető családban felnőni.

Egész életemben egyedül voltam.

Igaz volt részem barátnőbe, de most a legutolsó aki a legfontosabb volt nekem elhagyott és megint csalódtam.

Szóval átérzem a helyzetedet kedves kérdező

19F

2018. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne adjátok fel. Annyit mondok, hogy én 25 évesen tanultam tovább(de voltak a szakomon 40-es tanulók is) és 36 voltam amikor először atom szerelmes lettem.


Rengetek fajta élet van. Ne hasonlítsátok a magatok útját másokéhoz. Ez a ti sztoritok pont így és ezt csak így lehet ahogy ti csináljátok, ezekben a körülményekben ez ilyen.


Legyetek bátrak, kísérletezzetek ez a lényeg. Feszegessétek a határokat. Nincs veletek semmi baj. Csak ne ijedjetek meg.


(és így télen szedjetek D vitamint)

2018. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!