Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi van velem? Ezt hogy, miért?

Mi van velem? Ezt hogy, miért?

Figyelt kérdés
Mostanában,meg amúgy is,de most különösen...mindenki elpártolt tőlem úgymond. Senki nem szeret,nem ír,akit szeretek az már elfelejtett, ez fáj legjobban, mindenki magamra hagyott. Mint egy hadvezér a háborúban,amikor a katonái mind elfutnak szanaszét,és ott áll egyedül a pokol földjén. Egyszerűen magamra hagyott mindenki,de még azok is,akik korábban egyetértettek velem sok dologban, akik kicsit hasonlítottak rám,hasonló helyzetűek,picit hasonló múltal rendelkeznek,mindenki. Az ismerőseim nem írnak,ha annyit akarok kapni,hogy helló szia,mizu,ami kb egyenlő a -9999vel, ahhoz is nekem kell minden esetben írnom,nem vagyok érdekelt senki által. Főleg,hogy pont akkor,mikor a legjobban össze vagyok törve,rátettek még egy lapáttal. Tudom,siránkozás,önsajnáltatás,aki erre valamit tud mondani az mond,aki szerint rinya, az ne irjon,vagy mondja a képembe,hogy nem érek egy kalap ... se. Mitévő legyek?
2018. nov. 4. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túldramatizálni. Élj úgy, hogy jól érezd magad egyedül is, és ne ilyeneken agyalj. Ez az online kapcsolattartás tönkretette a kapcsolatokat, legtöbb zátonyra fut, üres és semmitmondó lesz. Meg kell szoknod, hogy cserélődnek az emberek az életedben, és az évekig, évtizedekig tartó barátságok már elképzelhetetlenek.
2018. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lezárult egy időszak az életedben.

Én is itt tartok most, és nem bánom. Néha kell egy kis egyedüllét hogy át is gondold a dolgaidat.

Majd lesznek mások, akiket érdekelni fogsz. Akik nem nyitnak feléd, azokkal meg nem kell foglalkozni. Azokkal törődj, akik viszonozzák a barátságodat, a többit szard le.


Keress valami hobbit, járj el valaki közegbe . Annyi lehetőség van.

2018. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na de nincs olyan,csak többit szard le kategória van,mert senki nincs velem.

Nem nyit felém senki,hiába nyitok én,hivok el valakit, elkerülnek.

2018. nov. 4. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna..

Látom sokan vagyunk még hasonló cipőben.

2018. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!