Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti szerettek egyedül élni?

Ti szerettek egyedül élni?

Figyelt kérdés

Természetesen a kérdésem olyan emberekhez szól akik bizonyos ideje teljesen egyedül élnek.

Én kifejezetten élvezem és így szeretném leélni ami még hátravan,14 éve élek teljesen egyedül.Előtte volt 1-2 olyan komolyabb barátnőm aki hozzámköltözött,de az aktuálisat 1-2 héten belül megkértem hogy költözzön el,továbbra is fenntarthatjuk a kapcsolatot,és jöhet bármikor,de nem lakhat itt.Nem tudok elviselni magam körül senkit,idegesít,zavar ha beleszólnak a dolgaimba,mit s miért csinálok úgy ahogy..ha épp foglalt volt a fürdőszoba,vagy a tv-n csatornát akart váltani vagy csak berakta a ruháitt oda ahol az enyémek voltak,sorolhatnám.Lehet sokaknak ez nevetségesen hangzik,de ez van.Ebből értelemszerűen adódik hogy gyereket sem szeretnék.Ezekmellett teljesen normális,átlagos életet élek,van egy szép házam,felsőkategóriás autóm,jól fizető munkám,az előbbieket nem "alámtették" szegény családba születtem,jó vasipari szakmát választottam anno,amiben külföldön dolgoztam évekig..Visszatérve sokaknak furcsa,és nem fogadják el azt ahogyan élek,mindenféleképpen kerítőt játszanának,már-már számotkérően faggatnak hogy miért nincs barátnőm,feleségem,gyerekeim..ami számomra sokszor már fárasztó és egyben idegesítő is..

Van aki így él,és jól is érzi így magát?



#egyedüllét #single élet
2018. nov. 9. 18:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Puszta kíváncsiságból tettem fel a kérdést.Nem véleményeket kértem,akkor azt kérdeztem volna hogy mi kinek mi a véleménye erről a dologról.Csupán csak kíváncsi vagyok hogy mások is vannak-e így mint én hogy szeretik,sőt élvezik az egyedüli életet,és amint látom csak az első és a harmadik válaszoló érez valami hasonlót mint én.
2018. nov. 9. 20:55
 12/14 anonim ***** válasza:

Abszolút szeretek egyedül élni. Nem vagyok alkalmazkodás képtelen, de azt csinálok és olyan ritmusban, amit akarok, amihez kedvem van. Sok nő idegesítő együttélés szempontjából. Szükségem van nyugira, magam osztom be az időmet, hogy mikor takarítok, mosok, főzök, csavargok, kocogok, bringázok, túrázok, kirándulok, olvasok, filmezek stb.


Ez nem jelenti azt, hogy ne hiányozna egy szerető nő ölelése, csókja, illata, testének melege, fizikai, lelki és szellemi közelsége. De hát mint tudjuk, ez nem mindenkinek jön (könnyen) össze.

30F

2018. nov. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18 éves korom óta lakok albérletben egyedül.Őszinte leszek.Régebben össze tudtam hozni sok pénzt,amiből az albérlet ára meg se kottyant.Most a fizetésem több mint fele elmegy az albérletre-rezsire,elég minimálisan tudok dolgokat megvenni,sokszor nincs pénzem erre-arra,mégis úgy gondolom hogy ezt beáldozom azért,hogy egyedül lehessek,és nem fogok csak azért valakivel összejönni,hogy könnyebb legyen a megélhetésem,esetleg rossz kapcsolatban éljek.Szeretek egyedül lenni.
2018. nov. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
22 éves srác vagyok és egyedül élek, kb 4 hónapja van egy lakásom, egy örökölt autóm és egy biztos állásom. Én imádok egyedül élni, szeretek úgy hazajönni a munkából, hogy nincs itt senki, csak a csend és a nyugalom. Szabadidőmben azt tehetem, amit akarok és oda mehetek ahova akarok. Arra költöm a keresett pénzem, amire akarom. Nem is szeretnék barátnőt, a jövőben megnősülni és gyereket abszolút nem szeretnék, mert én nem érzem azt, hogy szükségem lenne. Nem véletlenül rendeztem úgy a lakásom, hogy az inkább egy egyedül élő srácnak "alkalmas". Sokan azt hiszik, hogy attól, hogy egyedül élek, teljesen magányos vagyok. Pedig nem így érzem. Egy gyárban dolgozok két műszakban és ott van elég sok jó barátom, akikkel nagyon is jól érzem magam. Egyáltalán nem érzem magam rosszabbnak, mint bárki más. Mindig le tudom magam foglalni magam valamivel és ezzel jól érzem magam. Csak annyit teszek hozzá, hogy úgy élj, ahogy jól érzed magad!
2020. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!