Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az ilyeneknek mint amilyen én...

Az ilyeneknek mint amilyen én is vagyok mi értelme élnem, minek kellett megszületnem?

Figyelt kérdés

Sosem voltak barátaim, egyedül csináltam végig az iskolát, szinte nem is szóltam senkihez, mert nem foglalkoztak velem, utáltak. Mindenhova egyedül megyek, de most már nagyon zavar, és szomorú vagyok emiatt. Barátnőm sincs, nem is volt:(

Próbálok ismerkedni a neten, de sem barátokat, sem barátnőt nem találok, meg egy pár nap, pár hét után vége lesz a beszélgetésnek.

Szerintetek mi értelme van ennek a magányos életnek? Van értelme így élni?


2018. nov. 15. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, van értelme élni.

" nem foglalkoztak velem, utáltak" Erre csak azt tudom mondani, hogy biztosan megvolt az oka. Az ok lehetett egy-két félreértés is, de ha amiatt utáltak, akkor az nagyon szomorú történet.

2018. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek, mint amilyen te vagy, nekik is van 1000 okuk, amikért érdemes élni. :)
2018. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Menj el tánctanfolyamra. Kubai salsát javaslom.
2018. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alkoss valami értékeset, egyből rád szállnak a "barátok", mint legyek a húsra.
2018. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aludni, enni, inni, olvasni, tévézni, netezni, takarítani, kocogni, zenét hallgatni, meccset nézni, stb. lehet egyedül is (sőt, ezek közül a legtöbb esetben csak nyűg, ha valaki más megzavar benne, vagy alkalmazkodni kell hozzá). Más kérdés, hogy szórakozni, bulizni, koncertre járni, csajozni nem lehet egyedül. Erre keress hozzád hasonló introvertált barátokat és mozdulj rá az ilyen lányokra. Zsák a foltját... :)
2018. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a sincsenek barátaim, az osztályban is egyedül vagyok, hacsak nem pofátlankodom oda valakihez kéretlenül, mert már nem bírom elviselni a dolgokat.


Csak azzal nyugtatom magamat, hogy az egyetem jobb lesz, addig egy csomo délutáni elfoglaltságot űzök, a szabadidőmben pedig zenét hallgatok, tanulok és animét nézek angolul.


Az utóbbit ajánlom. Engem jól kiüt a valóságból, és addig is nem kell az életemmel foglalkozni.


16/L

2018. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt azok sem érzik magukat kevésbé magányosnak néha, akiknek vannak barátai/ismerősei. Aztán meg internetes társalgásoknál, én van hogy beleáradok abba, hogy csak egy avatart ismerek. Nem arról van szó, hogy nem kedvelnének azok akik egy idő után nem írnak, hanem hogy közelebbi ismerettség kell, vagy közös élmények ahhoz, hogy hosszabb távon működhessen egy ilyen kapcsolat. Úgyhogy szerintem a kizarólagosan netes viszony nem műkődőképes. Tuti hogy fiatal vagy még, hát persze hogy van értelme, majd rajössz mi érdekel, azzal sokat foglalkozol és esetleg belefutsz mindenféle emberekbe, akik ilyenek meg olyanok lesznek, nem mind lesz a barátod, nem mindig veszed majd észre melyik csaj mit is akarhat tőled, de majd ezeket mind megtanulod úgy 60 eves korodra, vagy majd akkor siránkozhatsz, hogy na neked ez sose jön össze, de addig... addig annyi minden lesz, hogy majd még visszasírod a magányos életedet is. Vagy nem. Dehát ez még most hogyan is derükhetne ki?
2018. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. nov. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
21 éves fiú vagyok.
2018. nov. 16. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!