Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam magányosnak?

Miért érzem magam magányosnak?

Figyelt kérdés
Jelenleg kollégiumban tanulok, vannak páran akikkel beszélek, nem sok a nagyrészétől tartözkodom, családdal gyakorta beszélek de mégis gyakorta lehangolt és magányos vagyok. Mintha nem találnám a helyem, nincs olyan közösség amibe beilleszkednék. Mit kéne tennem?
2018. nov. 7. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad a kérdésedet.


Biztos van olyan közösség ahová beilleszkednél csak keresgélni kell.

Vannak a diákmunkák, biztos egy jó közösséghez csatlakoznál. És általában vannak ott normális emberek bár ez attól függ, hogy neked mi a normális.

2018. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetemi vagy középiskolai koli? Elsőéves vagy?


Én most csinálom a második diplomámat és én is koliban lakom. Mostanában nagyon magányosnak érzem magam. A haverjaim hanyagolnak, egyre ritkábban beszélünk. (Mondjuk ez az életkorral is jár sajnos, holnapután leszek 24.) A szakon van egy lány aki tetszik. Jóban vagyunk, egyszer mellé ültem valamelyik órán és azóta állandó "padtársak" vagyunk. Ő még csak 19 éves, ahogyan a szaktársaim nagy része is. Elhívtam már egy-két helyre, volt hogy jött velem, de volt hogy nem ért rá. Nem tudom mit csináljak, mert szaktárs, szóval nem biztos, hogy szerencsés lenne konkrétan kezdeményezni. Úgy érzem, hogy én már küldtem neki egy-két jelet, jó volna ha ő is ugyanezt tenné és akkor bátrabb lennék. Mondjuk ha nem lenne szaktárs már régen elmondtam volna neki hogy mi a helyzet. Elég zárkózott típusú lány, én pedig pont az ellentéte. Lehet, hogy már azzal is jelez, hogy ő jelölt be facebookon és magától mellém ül? :D Mert ezeket nem vettem annak, de neki lehet hogy már ezek jelzésnek számítanak. Szerintem ezért is érzem magam mostanában sz*rul és magányosan.


Bocsi a regényért, ha gondolod írhatsz nekem és beszélgethetünk.

2018. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Középiskola 10. Osztálya, és a legnagyobb bajom hogy olyan éretlenek, és tudatlanok a többiek rengeteg olyat csinálnak ami számukra vicces ami nekem eggyáltalán nem, a nagyobbakkal elvagyok, de ők meg nem keresik a társaságom, pedig egész okos vagyok és kreatív osztályzataim is 4.5 fölött,és probléma az is hogy nem igazán vagyok bőbeszédű, regélni nem tudok, tartok az emberektől, és attól hogy nem érdekli az amit mondok a másikat.
2018. nov. 7. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!