Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is szoktatok így érezni?

Ti is szoktatok így érezni?

Figyelt kérdés

Az ismerősök között mindenki boldog, elégedett, sikeres, sínen van az élete mondhatni. Külföldi tanulás, jó mukahely már huszonévesen, baratnő/barát párkapcsolati szempontból. Nincs üresjárat az életükben, mindig van valamit tenni, bulizni... Mert van kivel. Ti pedig csak munka, munka, munka. A haverok pipogyák, két sörtől is beijednek mert "nem akarnak berúgni". Sodródom az árral, de sajnos úgy látom nagyon le vagyok maradva. 24 évesen kb. 200000 Ft megtakarításom van. Nincs jogsim, nincs nőm, és csak ilyen gyökszi haverok vannak. Akik menő arcok voltak azok eltűntek és más társasággal lógnak.


Nektek van hasonló sorsotok?


2018. dec. 2. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
- anyagiak = igen.
2018. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt is, van is. Ne félj,nem vagy egyedül.
2018. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze. Ugyanezt érzem én lecsúsztam odáig ,hogy már motivációm sincs arra ,hogy tegyek a jobbért. Megmondom őszintén nem tudom mit kéne tenni.

A felszínes, érdek barátságok'' pedig nem érdekelnek , abból lenne bőven az adsz-kapsz elven na de ez nekem nem kell. Felnőttként nehéz igaz barátokat találni ez a baj itt.

2018. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem munka munka munka, de mellette van barátnő, jó munka (nem véletlen dolgozom ennyit), haverok


ha ilyen életet akarsz, azért dolgoznod kell, ha akarsz változtass!

2018. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, engem is sokszor elkap ez az érzet. Annyit viszont megjegyeznék, hogy azt a sok facebook képet és bejegyzést az ismerőseidtől, általában oszd el kettővel. Nyilván mindenki azt próbálja sugallni, hogy az ő élete mennyire tökéletes és minden full happy, de ha lehetőséged lenne az ő életükbe is cenzúrázatlanul belelátni, akkor láthatnád, hogy mindenkinek megvan a maga keresztje.
2018. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!